NiezależnaOpinia

  Opinie Calzedonia

  Calzedonia została założona w 1986 w Weronie, z zamiarem sprzedaży wyrobów pończoszniczych i kostiumów dla kobiet, mężczyzn i dzieci poprzez sieć sklepów franczyzowych. Nieco ponad 25 lat później, sieć Calzedonii może się pochwalić ponad 2000 sklepami na świecie: Włochy, Austria, Belgia, Cypr, Chorwacja, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Macedonia, Meksyk, Czarnogóra, Polska, Portugalia, Katar, Republika Czeska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry. Sukces firmy Calzedonia należy przypisać wielu czynnikom: oferowanym produktom, które wyróżniają się szerokim asortymentem, wielkiemu naciskowi, kładzionemu na aspekt mody, niepowtarzalnemu stosunkowi jakości do ceny. To te cechy zagwarantowały firmie Calzedonia zdolność spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

  Misja firmy Calzedonia

  Osiągane wyniki firmy są dowodem na to, że Calzedonia jest niezwykle dynamiczną firmą, dziś bardziej niż kiedykolwiek nastawioną na internacjonalizację. Kluczowym atutem, zarówno we Włoszech, jak i na świecie, jest w wysokim stopniu konkurencyjny stosunek jakości do ceny. Do tego dołącza się wyszukanie pod względem stylistyki i designu, stosowanie nowoczesnych materiałów i tkanin, a także kolekcje wyprzedzające gusta i tendencje. Zwycięski okazał się też pomysł, dotyczący dystrybucji każdej z trzech marek Calzedonia. Sprawna i wysoko zaawansowana sieć franczyzowa, która stawia na niezwykłą dbałość o wizerunek sklepów oraz strategiczną lokalizację w newralgicznych punktach najważniejszych miast. Koncepcja ta została wdrożona przez prezesa firmy Sandra Veronesiego już w 1987 roku w dystrybucji wyrobów pończoszniczych i kostiumów kąpielowych, wraz z promocją Calzedonii, a następnie została rozszerzona na bieliznę Intimissimi i Tezenis. Wyróżniającym Grupę elementem jest również komunikacja, oparta na dużych kampaniach medialnych (afisze, TV, materiały drukowane) oraz na wyborze najlepszych fotografów i top modelek. Jako przykład możemy tu podać Gisele Bündchen dla Calzedonii i Irinę Skayk dla Intimissimi, która właśnie dzięki tej marce została wypromowana w systemie mody. Pasja, poświęcenie, zaangażowanie i oddanie: to dzięki tym wartościom Calzedonia osiągnęła sukces i rezultaty liczbowe. „W życiu, tak jak w pracy, należy być aktorami, a nie widzami” - oto motto prezesa firmy Sandra Veronesiego; który często preferuje dyskrecję, pozwalając, aby produkt mówił sam za siebie, zgodnie ze swym przekonaniem, że koncentracja na pracy jest kluczem do osiągnięcia przewagi nad konkurencją. Aktualnie Grupa Calzedonia zatrudnia około 32000 pracowników na całym świecie, w tym 3300 we Włoszech. Szczegółem wyróżniającym firmę Calzedonia jest jej pionowa struktura: dba o koncepcję produktu, jego produkcję i, bezpośrednio lub za pośrednictwem podmiotów zależnych, o dystrybucję. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w sklepach jednomarkowych, zarówno zarządzanych bezpośrednio, jak i na zasadzie franczyzy, a także przed dystrybutorów zewnętrznych.

  Zwrot towaru w Calzedonia

  Pamiętaj, że masz 14 dni od wysyłki, aby zmienić zdanie i zwrócić towar w Calzedonia. Zapoznaj się z polityką zwrotów na stronie internetowej Calzedonia w celu uzyskania szczegółowych informacji. Artykuły z wyprzedaży, zakupione online, można zawrócić jedynie kurierem (nie ma możliwości zwrotu w sklepach stacjonarnych Calzedonia).

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Calzedonia

  Miałeś okazję korzystać z usług firmy Calzedonia? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Calzedonia
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Calzedonia

  Twoja opinia