Butomaniak

Wszystkie opinie

Butomaniak

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marcela
Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają dobry wybór stylowej odzieży sportowej o prostych formach, które są, dla mnie, odzwierciedleniem elegancji. Można mieć na sobie dres i wciąż być elegan...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają dobry wybór stylowej odzieży sportowej o prostych formach, które są, dla mnie, odzwierciedleniem elegancji. Można mieć na sobie dres i wciąż być eleganckim. Butomaniak to sklep z ubraniami w stylu sportowym o oryginalnym wzornictwie i w fajnej kolorystyce. To co najbardziej mi się spodobało to to, że ubrania są tam również dla dzieci i dla mężczyzn. Mają tak bardzo duży wybór obuwia sportowego markowego, fajna selekcja. Sklep internetowy działa dobrze, zdjęcia są bardzo ładne, dobrze pokazują produkt. Jest to podstawą. Osobiście kupiłam bluzę i buty Jestem zadowolona z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...