NiezależnaOpinia

  Opinie Biżuteria Eshop

  O Biżuteria Eshop

  Firma Biżuteria Eshop została założona w 2010 roku koncentrując się na sprzedaży internetowej wysokiej jakości biżuterii w Polsce, a także na całym świecie. Skupiają się głównie na rynku Unii Europejskiej. Firma deklaruje najszerszy wybór asortymentu– więcej niż 25000 rodzajów biżuterii, wieloletnie doświadczenie oraz najniższe ceny. Co więcej starannie dobiera producentów biżuterii, zapowiada szybką dostawę i bezproblemową realizacę reklamacji oraz bezpieczeństwo zakupów.

  Firma wprowadza promocje i konkursy, których celem jest nagrodzenie za zaufanie: za każde zakupy w sklepie internetowym na koncie zbierają się tzw. "punkty lojalnościowe", dzięki którym można otrzymać zniżkę na zakupy w zależności od ilości nazbieranych punktów. W każdy weekend przygotowują weekendowe promocje, gdzie można otrzymać 2 produkty w cenie 1, biżuterię za darmo lub specjalne procentowe zniżki na wybrany towar. Na stronie Facebooka każdego tygodnia organizowane są ciekawe konkursy z nagrodami w postaci biżuterii i kuponów rabatowych, a do każdego większego zamówienia dołączają mały prezent: do złotej biżuterii dołączają luksusową upominkową torebkę, pudełeczko i specjalną ściereczkę do czyszczenia złota, a do każdego zamówienia z biżuterią ze srebra dołączają upominkowy woreczek.

  Oferta firmy

  Oferta firmy to przede wszystkim biżuteria, zaręczynowe pierścionki, obrączki, biżuteria z diamentami, brylantowe pierścionki, złote kolczyki, złote pierścionki, złote łańcuszki, srebrne kolczyki, srebrne pierścionki, stal chirurgiczna – piercing, biżuteria, bransoletki, sztuczna biżuteria i inne akcesoria. Sklep oferuje szeroki wybór biżuterii ze złota, srebrnej biżuterii, stalowej biżuterii lub sztucznej biżuterii w korzystnych cenach. Zaręczynowe pierścionki z brylantami, złote kolczyki, diamentowa biżuteria, złote łańcuszki, złote pierścionki a także piękne srebrne zaręczynowe pierścionki, srebrne łańcuszki i wiele innych. W ofercie są ekskluzywne tytanowe obrączki i luksusowe bransoletki z wolframu. Szeroki wybór piercingu - piercing do nosa, piercing do pępka, piercing do ucha i tunele, rozpychacze, labrety. Sklep z biżuterią oferuje tysiące modeli biżuterii ze stali chirurgicznej, kolczyki ze stali chirurgicznej, pierścionki ze stali chirurgicznej, bransoletki ze stali chirurgicznej i wiele innych. Porównaj ofertę firmy z konkurencją naszej stronie.

  Dostępność produktu przedstawiona jest na rysunku zielonym znakiem "+" w koszyku – czyli mamy ten towar w magazynie i można go zamówić. Strona aktualizowana jest codziennie. Firma oferuje wiele form kontaktu z klientem, 24 h na dobę – elektroniczne zamówienia prze internet na bizuteria-eshop.pl: 8:00-16:30 w dni robocze przyjmują zamówienia telefoniczne, 8:00-16:30 w dni robocze na livechate na stronie bizuteria-eshop.pl. Także możliwe jest złożenie zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail - pisemnie.

  Opinia końcowa

  Biżuteria Eshop posiada ogromną ofertę różnego rodzaju biżuterii. Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Wysyłka jest błyskawiczna: zamówienia z dostawą kurierem DPD przyjęte po godz. 9:00 i zamówienia z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej przyjęte po godz. 12:00 oraz podczas weekendu, realizowane są w ciągu następnego dnia roboczego. Produkty na stronie internetowej są przejrzyście uporządkowane, a czas dostarczenia jest bardzo korzystny. Minimalna wartość zamówienia wynosi 4,00 zł bez kosztów wysyłki. Sprawna i profesjonalna obsługa, ładna biżuteria w atrakcyjnych cenach. Strona posiada prostą i przyjemną szatę graficzną, łatwo znaleźć potrzebny towar. Każdy produkt jest dokładnie opisany i przedstawiony na wielu wyraźnych zdjęciach.

  Biżuteria Eshop
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Biżuteria Eshop

  Twoja opinia