NiezależnaOpinia

  Opinie Balladine

  Balladine jest multibrandową platformą dla kobiet z klasą. Oferuje wysokiej jakości ubrania oraz dodatki renomowanych polskich marek, m.in.: Potis & Verso, L'ame de Femme, Bialcon, Patrizia Aryton, Duet Woman, SU, Sobora, Vito Vergelis, Click, De Facto i wielu innych. Balladine łączy ogólnodostępność sklepu online z indywidualną ofertą w salonach stacjonarnych. Szeroki katalog produktów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób. Sklep proponuje zarówno perfekcyjnie skrojone ubrania do pracy, jak i sukienki na wesele czy stroje typu casual. Zawsze dostępne są także akcesoria: biżuteria, portfele i paski. Ważne miejsce w ofercie zajmują wysokiej jakości skórzane torebki, m.in. popularne wśród polskich gwiazd shopperki Goshicoczy eleganckie kopertówki Franco Bellucci.

  Misja Balladine

  W Balladine najważniejsze jest zadowolenie każdej klientki. To dlatego wysyłka, wymiana i zwrot są uw sklepie całkowicie darmowe. Co więcej, konsultanci Balladine doskonale znają całą ofertę, służą radą i pomocą. Przy telefonie Balladine dyżurują od poniedziałku do soboty w godzinach 8-17. Ich wysiłek został zauważony i nagrodzony pierwszym miejscem w konkursie e-Commerce Polska awards 2015 w kategorii „Najlepsza Obsługa Klienta”. Newsletter Balladine wysyła tylko tym, którzy tego chcą. Dzięki niemu można być na bieżąco z najnowszymi kolekcjami polskich marek, otrzymywać specjalne rabaty i brać udział w wydarzeniach organizowanych przez Balladine. Z tych samych względów sklep zachęca do przystąpienia do Klubu Balladine. Z członkostwem wiążą się takie profity jak dodatkowe zniżki i szybszy dostęp do promocji. Balladine prężnie działa także offline. Od 2004 roku prowadzi trzy nowoczesne salony odzieżowe w Warszawie. W zakupach zawsze mogą pomóc styliści Balladine. Służą poradą w salonach stacjonarnych. Ich usługi są bezpłatne. O poradę można też zapytać w Biurze Obsługi Klienta oraz w wiadomości prywatnej na Facebooku. Balladine wierzy, że w świecie mody nie ma sytuacji bez wyjścia, są tylko nieznane wcześniej możliwości.

  Zwrot towaru

  Standardowy czas zwrotu wynosi 14 dni. Koszt zwrotu przez kuriera Balladine pokrywa Sklep. W przypadku innych form zwrotu koszty zwrotu pokrywa klient. Darmowa przesyłka kurierem dotyczy kosztu jednorazowego odesłania towaru dla danego zamówienia. Jeśli klient postanowi odesłać część produktów w kolejnej przesyłce, koszt tej przesyłki ponosi klient. W przypadku zwracania towaru z zamówienia zagranicznego (z dostawą poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej), koszty przesyłki ponosi klient. W Balladine możesz bezpłatnie i bez podania przyczyny zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni:

  - Wyślij maila. Napisz maila na adres Balladine z tytułem Zwrot, w treści zamieść Twoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu i adres, z którego ma zostać odebrana przesyłka.

  - Przekaż paczkę kurierowi Balladine. Kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie w mailu adres. Wystarczy, że przekażesz mu paczkę z formularzem zwrotu w środku. Do zapakowania możesz wykorzystać opakowanie, w którym Balladine przesłał do Ciebie paczkę. Pamiętaj, aby dołączyć formularz zwrotu z numerem konta i dowód zakupu. Jeśli nie posiadasz drukarki, dołącz do paczki odręcznie wypisany formularz, wzorując się na dokumencie Balladine.

  - Szybki zwrot gotówki. Zwrot gotówki nastąpi takim samym sposobem, w jaki została dokonana płatność, na konto podane w formularzu zwrotu w ciągu maksymalnie 14 dni. Towar możesz zwrócić również w dowolnym Salonie Balladine.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług Balladine? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Balladine
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  3
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  6

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Nie kupujcie tam!

  Najgorszy sklep internetowy! Nie oddaje pieniedzy, przedraża sukienki producentów. Kupiłam sukienkę polskiej marki i odesłałam ze względu na rozmiar - czekałam na zwrot ponad 14 dni , jest to handel naszymi pieniedzmi. Ta sama sukienka u producenta - polowe taniej. Sami sprawdzcie - nie bojcie sie zadzwonic do producenta o sukienke. Balladine nie chcialo mi zwrocic moich pieniedzy musialam pisac maile i te tez zostaly zignorowane. Zenada, zeby w dobie internetu i tylu sklepow miec klientke w powazaniu. Nie polecam, nigdy nie kupie nic tam, i odradzam wszystkim.

  Przez: marianna 09-09-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  3
  rating

  Napisz wlasną opinię o Balladine

  Twoja opinia