Ania Kruk

Wszystkie opinie

Ania Kruk

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

O
Ola
Zamówiłam 4 produkty które nie spełniły moich oczekiwań wyroby ze złota są takie cieniutkie ze szkoda pieniędzy. Ale skuszona promocja -30% na 3 produkty i więcej, zamówiłam. Jednakże jakość produk...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Zamówiłam 4 produkty które nie spełniły moich oczekiwań wyroby ze złota są takie cieniutkie ze szkoda pieniędzy. Ale skuszona promocja -30% na 3 produkty i więcej, zamówiłam. Jednakże jakość produktów była tak zła że zdecydowałam się zwrócić całość. Całość zapakowałam w pudełka i karton aniakruk i odeslalam. Po upływie ponad tygodnia od przyjścia zwrotu do aniakruk dzwoni do mnie pani i informuje że nie ma jednego elementu z zamówienia. Oczywiście za ten produkt nie zwrócono mi pieniędzy. Pani mówiła że może wypadł z karotonu w transporcie i że zdarzały im się takie sytuacje. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś praktyka ze jak jest zwrot dużego zamówienia to czy niby nie gubi się jakis produkt ze zwrotu by chociaz część zamówienia im się zwróciła. Nie mam pojęcia jak z zaklejonego kartonu i pudełka w środku mogło coś wypaść. Nigdy mi się taka sytacja nie zdarzyła by po zwrócie okazało się że czegoś brak. Nie polecam. Mam bardzo mieszane uczucia do tej sytuacji.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...