4Home

Wszystkie opinie

4Home

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Edyta
Niestety. Zasłużona ocena to 1. Urządzenie przeciwbólowe miało być na prezent zamówione 17 grudnia, nie doszedł na swieta a miało dojść. Jestem zazenowana i rozczarowana. Jakość obsługi również ba...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Urządzenie przeciwbólowe

  Niestety. Zasłużona ocena to 1. Urządzenie przeciwbólowe miało być na prezent zamówione 17 grudnia, nie doszedł na swieta a miało dojść. Jestem zazenowana i rozczarowana. Jakość obsługi również bardzo kiepska, wręcz do wymiany. Po wymianie dwóch wiadomości przestali odpisywać. Proszę się nie tłumaczyć że to kurier zawinił!!! Tego samego dnia zamawiałam kilka innych paczek z innych firm z różnych części Polski! - wszystkie doszły! No prócz waszej oczywiście. Ta firma to kpina. Przesyłka dotarla po świętach - pudełko pogniecione, wygląda tak jakby ktoś tam grzebal, może używane kto wie, w sumie po tej pseudo firmie można się wszystkiego spodziewać. Nie polecam, nie kupujcie u tej osoby bo szkoda waszego czasu i pieniędzy!
  Towar słabej jakości. Przestrzegam.

  zamowienie niezrealizowane ,bo ponoć już wyprzedane. ???? żadna z kilku pozycji zamówienie nie dojechała ... śmiech i żenada ta firma nie ma towaru na stanach.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...