Tirendo Opinie

: 3
67% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-04-12
opony
Sklep tirendo.pl polecam w 100%. Niech Was nie zwiedzie adres firmy, który jest niemiecki i kto...Czytacz dalej
Piotrek

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-02-23
Opony
Nie polecam! Jedno wielkie oszustwo. Na stronie jest termin dostawy 1-3 dni a czekam ponad tydz...Czytacz dalej
Wlodzimierz

Opinie (3)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  opony


  Sklep tirendo.pl polecam w 100%. Niech Was nie zwiedzie adres firmy, który jest niemiecki i ktoś mógłby pomyśleć, że będziecie czekać na opony 2 tygodnie. Płatność bezproblemowa i sprawna, jest wiele opcji, kontakt z obsługą wzorowy, odpisywali na każde moje pytanie z jakąkolwiek wątpliwością. Opony przyszły po 3 dniach, dobrze zapakowane. Jest to naprawdę solidna firma. Kupione opony w moim przypadku nie spełniły oczekiwań, liczyłem na rok produkcji 2013, dostałem 2012, zwróciłem szybko i sprawnie bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów, zwrot pieniędzy szybki i bez zbędnych formalności. W między czasie zamówiłem kolejne, już takie jakie chciałem konkretnie i przyszły równie szybko. Nic tylko kupować u nich. Polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Opony

  Nie polecam!
  Jedno wielkie oszustwo. Na stronie jest termin dostawy 1-3 dni a czekam ponad tydzień i Pani z infolinii oznajmiła, że opony nie wyszły z magazynu w Niemczech. Automatyczna infolinia stwierdziła, że już otrzymałem zamówienie i na druku kontaktowym nie mogę zapytać o status zamówienia bo już jest nieaktualne. Pieniądze wydane i chyba czeka mnie wycieczka na Policję. Żenada. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  opony

  Tirendo.pl NIE POLECAM !!! Nigdy więcej.
  Tirendo.pl NIE POLECAM !!! Omijać szerokim łukiem. W dniu 25-04- 2022 zamówiłem w tej firmie 4 opony. Po kilkunastu dniach czekania , wysłaniu paru emaili i wykonaniu rozmowy telefonicznej, otrzymałem w dniu 9-05-2022r. dwie z czterech zamówionych opon. Dwie pozostałe opony miały zostać dosłane w dostawie zastępczej. Niestety, po 3 dniach przyszedł email z informacja że zamówienie zostaje anulowane z powodu braku towaru na magazynie. O dziwo, ale te opony sa cały czas dostępne na stronie sklepu, tylko już w wyższej cenie. Obsługa klienta poniżej dna i dodatkowo metr mułu. Szkoda czasu i straconych nerwów. Są lepsze Firmy na rynku od tych krętaczy TIRENDO.PL nigdy więcej !!!! z daleka od nich !!!


Inni również oglądali