NiezależnaOpinia

  Opinie Wandoo

  O firmie Wandoo

  Marka Wadoo należy do łotewskiej grupy Wandoo Finance oprócz tego, jest liderem na rynku natychmiastowych pożyczek w Polsce. Firma wprowadziła na rynek wyjątkowy produkt - natychmiastowy kredyt w 15 minut. Dokładnie zbadali międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie natychmiastowych pożyczek i wzięli pod uwagę wszystkie potrzeby swoich klientów. Zespół działa profesjonalnie, dlatego mogą gwarantować jakość i wysoki poziom usług. Dzięki temu pożyczkobiorcy mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki finansowe, ale także na szybki i sprawny proces pożyczkowy bez straty na jakości bezpieczeństwa. Pożyczkobiorcy mogą również skorzystać na częstych i różnorodnych akcjach promocyjnych.

  Jakie są wymagania?

  Oferta Wandoo.pl jest skierowana do klientów mieszczących się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Warto posiadać własne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Aby móc skorzystać z oferty, nie można figurować w rejestrze dłużników ani mieć opóźnienia w spłatach kredytowych.

  Na samym początku, należy zapoznać się z ogólnymi warunkami i kwestią wiarygodności Wandoo, jeśli wszystko w porządku i nie widzimy żadnych przeciwwskazań — czas dowiedzieć się z których elementów składa się cały proces złożenia wniosku. Zacząć warto od sprawdzenia kondycji naszej sytuacji finansowej. Musimy być pewni, że w przyszłości nie będziemy mieć problemów ze spłaceniem wypożyczonej kwoty.

  Wandoo.pl - proces brania pożyczki

  Niezwykle atrakcyjną jest oferta pierwszej pożyczki w Wandoo. Firma ta należy do grona pożyczkodawców, którzy oferują pieniądze w przyzwoitych kwotach nie wymagając do tego żadnych prowizji i odsetek. Warunki są zrozumiale opisane. Wystarczy wybrać pasującą kwotę i termin spłaty, a potem wypełnić formularz rejestracyjny.

  Następnie należy zrobić przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 grosza, albo możesz skorzystać z usługi Instantor. Pozwoli ona na natychmiastową weryfikację Twojego rachunku bankowego bez potrzeby dokonywania przelewu na kwotę 0,01zł. To pozwala pożyczkodawcy potwierdzić dane klienta. Wandoo.pl informuje o pozytywnej lub negatywnej decyzji telefonicznie, przez e-mail bądź SMS. Pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut.

  Maksymalna kwota pierwszej pożyczki - 2500 złotych. Pożyczoną sumę należy spłacić w przeciągu 30 dni od dnia otrzymania pozytywnej decyzji chwilówki. Pożyczkę można uregulować dokonując wpłaty w banku internetowym bądź odwiedzając dowolną placówkę bankową osobiście, a także spłatę pożyczki można dokonać w dowolnym momencie przed upływem ustalonego terminu.

  Co zrobić, jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie?

  Zaloguj się na swój profil i sprawdź ofertę na refinansowanie pożyczki. Jeśli jest dostępna - złóż wniosek o refinansowanie na 14 lub 30 dni a następnie dokonaj opłaty na jedno z podanych kont bankowych. To wszystko! :)

  Jak tylko Twoja pożyczka zostanie zrefinansowana (po otrzymaniu opłaty), otrzymasz informacje za pośrednictwem poczty e-mail i SMS.

  Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń do naszego Działu Windykacji 22 380 90 11 (Pon - Pt 8-18).

  Pozostaw swoją opinie

  Miałeś okazję korzystać z usług wandoo.pl? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Czy szybkość uzyskania pieniędzy jest realna, 15 minut? A może znalazłeś dziwne kruczki w warunkach umowy lub prowizja jest za wysoka? Proszę, podziel się z nami swoim doświadczeniem, chociażby w kilku słowach i pozwól oszczędzić pieniądze tysiącom osób.

  Wandoo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Wandoo

  Twoja opinia