NiezależnaOpinia

  Opinie Revolut

  W dzisiejszych czasach jest możliwe, że większości z Was obiła się o uszy nazwa Revolut. To coraz popularniejsza usługa ułatwiająca płacenie za zakupy zagranicą w obcej walucie, ale bez kosztów przewalutowania. Brzmi świetnie, bo przecież wszyscy wiemy, że największą wadą zagranicznych operacji bezgotówkowych są wysokie opłaty bankowe. Revolut rozwiązał ten problem, co także mnie zachęciło do przetestowania usługi.

  Revolut to usługa uruchomiona przez brytyjski start-up. Idea była prosta: dajemy użytkownikom narzędzie do dokonywania płatności międzynarodowych bez ponoszenia kosztów przewalutowania. Revolut rozlicza płatność po kursie międzybankowym, dlatego – jak się pewnie domyślacie – jest to obecnie najtańsza łatwo dostępna forma wymiany walut.

  Gdzie Revolut może się przydać?

  Karta Revolut jest przydatna dla każdego, kto choć rzadko, ale wydaje pieniądze, nie w walucie swoich dochodów czy oszczędności. Mając tylko na przykład euro na karcie, można wygodnie płacić offline i online w funtach, złotych, rublach, hrywnach itp. Powiedz "nie" głupim kalkulacjom kosztów w brytyjskiej Amazon, amerykańskim serwisie eBay i innym witrynom!

  Możesz podróżować dookoła świata i nie zawracać sobie głowy kwestią prowizji do zapłaty w lokalnej walucie, wypłacać lokalną walutę. Przy bezpłatnej taryfie miesięczny limit wypłat w bankomatach wynosi 200 €, wyższa prowizja to 2%, co jest nadal opłacalne. Najważniejsze - nie zapomnij wybrać przeprowadzenia transakcji w lokalnej walucie w terminalach i bankomatach.

  Główne funkcje

  Płatności, można zlecać bezpośrednio z telefonu komórkowego. Instalujesz aplikację, za jej pośrednictwem uruchamiasz portfele w odpowiednich walutach, uzupełniasz je w tej samej walucie przelewem bankowym lub kartą online.

  Na stronie głównej znajduje się lista Twoich portfeli, możesz przewijać listę operacji i otwierać szczegóły na ich temat.

  Znacznie bardziej przydatną opcją jest jednak możliwość założenia aż 24 subkont prowadzonych w walutach, które są oficjalnie wspierane przez Revolut.

  Aktualnie są to: złotówki, euro, dolary amerykańskie, funty brytyjskie, franki szwajcarskie, dolary australijskie, dolary kanadyjskie, dirhamy ZEA, czeskie korony, duńskie korony, dolary hongkońskie, węgierskie forinty, szekle izraelskie, jeny japońskie, dirhamy marokańskie, korony norweskie, dolary nowozelandzkie, riale katarskie, leje rumuńskie, korony szwedzkie, dolary singapurskie, baty tajlandzkie, liry tureckie, randy RPA.

  Jak korzystać z Revolut?

  Można to robić na kilka sposobów, ale skupię się na dwóch najpopularniejszych: karcie fizycznej oraz kartach wirtualnych. Karta fizyczna to typowa karta prepaidowa Visa, którą trzeba najpierw zasilić określoną kwotą, żeby móc nią zapłacić za zakupy np. w sklepie stacjonarnym czy internetowym. Aby otrzymać kartę fizyczną, trzeba najpierw się zarejestrować w usłudze.

  Karty wirtualne są indywidualnymi numerami kart płatniczych, które są przechowywane w aplikacji Revolut. Jeśli ktoś nie zamierza używać tej usługi do płacenia w sklepach stacjonarnych, to spokojnie może poprzestać na tym rozwiązaniu. Płacąc w sieci, wystarczy podać wygenerowany numer karty, datę ważności, CVV i to wszystko. Na pewno jest to świetna opcja dla osób, które dbają o bezpieczeństwie swoich finansów.

  Zostaw swoją opinie

  !

  Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów.

  Revolut
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Revolut

  Twoja opinia