NiezależnaOpinia

  Opinie Provident

  Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb klientów. Kluczową zasadą jest dla Provident uczciwe traktowanie klientów. Firma wierzy, że jej model biznesowy, oparty na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu, pozwoli na dalszy, stabilny rozwój w Polsce. Provident Polska działa od 20 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Celem Provident jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia Provident indywidualne podejście do potrzeb klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta Provident dociera z ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 4 miliony klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

  Misja Provident

  Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, która od 2007 r. notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 250. Od marca 2013 IPF jest także obecny, w ramach notowań równoległych, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Meksyk. Celem IPF jest poprawa jakości życia codziennego klientów przy pomocy prostych i przejrzystych produktów finansowych, dostosowanych do ich potrzeb. Pod marką Provident grupa oferuje drobne pożyczki krótkoterminowe. Solidny model biznesowy grupy IPF opiera się na wyjątkowych relacjach personalnych z klientem, tworzonych przez liczne grono przedstawicieli firmy.

  Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Providencie?

  - Indywidualne podejście. Provident zawsze jest blisko swoich klientów. Umowa pożyczki zawierana jest w domu klienta lub przez internet, a oferta dopasowana do jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

  - Szeroki wybór. Cały czas Provident zmienia i dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klientów. Oferuje Pożyczkę Samoobsługową, dostępną przez internet, oraz Pożyczkę Dopasowaną, zapewniającą obsługę Doradcy Klienta. Daje wybór między pożyczką z ratą tygodniową lub miesięczną, jak również między obsługą domową, a przelewem. Ofertę Provident dedykuje zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

  - Wiarygodność. Provident jest na polskim rynku od 1997 roku. Z jego usług skorzystało już 4 mln klientów, którzy wysoko oceniają ich jakość. Z powodzeniem działa także na rynkach zagranicznych.

  - Minimum formalności. Do złożenia wniosku o pożyczkę wymagany jest dowód osobisty, a tylko w niektórych przypadkach także zaświadczenie o dochodach. Decyzja wydawana jest szybko, nawet w ciągu 1 dnia.

  - Brak ukrytych kosztów. Provident udziela pożyczek na jasnych zasadach. Nigdy nie pobiera innych opłat, niż te zawarte w umowie, a wcześniej dokładnie przedstawione klientowi w trakcie procesu aplikowania online lub przez Doradcę Klienta.

  - Ubezpieczenia. Pomoc, na jaką można liczyć w trudnych sytuacjach losowych, jest bardzo istotna. Na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych Klienci mogą skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych opcjonalnych ofert ubezpieczeniowych.

  - Promocje. Provident systematycznie pracuje nad atrakcyjnością swojego produktu i jak najlepszym dopasowaniem go do potrzeb swoich klientów. Na bieżąco wprowadza nowe promocje.

  - Wygodny kontakt. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię Provident, wyślesz sms’a lub e-mail’a albo wypełnisz formularz na stronie internetowej, a Provident niezwłocznie skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę. Jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00.

  Podziel się swoją opinią

  Masz życzenie odnośnie do Provident? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

  Provident
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Provident

  Twoja opinia