Profimo

Wszystkie opinie

Profimo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

O
Ola
Polecam, szybka wypłata , bez dokumentów i bez telefonu do zakładu pracy. W porównaniu do innych ofert wypada ok jesli chodzi o koszty pożyczki ProFimo oferuje dwa rodzaje pożyczek. Pożyczka rata...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Polecam, szybka wypłata , bez dokumentów i bez telefonu do zakładu pracy. W porównaniu do innych ofert wypada ok jesli chodzi o koszty pożyczki
  ProFimo oferuje dwa rodzaje pożyczek. Pożyczka ratalna to zobowiązanie na czas 18 miesięcy, które jest dostępne w kwocie od 1 000 do 3000 zł. Jest to pożyczka online, dostępna całkowicie zdalnie i bez wychodzenia z domu. Drugim produktem oferowanym w serwisie ProFimo jest pożyczka samochodowa. Można ją otrzymać na kwotę od 2 000 do 30 000 złotych, a czas spłaty wynosi od 24 do 36 miesięcy. Sposób wnioskowania i weryfikacji tożsamości wygląda w jej przypadku dokładnie tak samo jak w przypadku pożyczki ratalnej.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Profimo

Czy mimo że dobrze dysponujesz swoim budżetem domowym zdarza Ci się czasem nie przewidzieć większego wydatku i masz problem? A może szukasz dodatkowego ubezpieczenia na wyjazd rodzinny? A może wybierasz się na spontaniczny urlop poza Polskę, ale nie masz czasu biegać po kantorach i stać w kolejkach, by wymienić złotówki na inną walutę? W tych wszystkich sytuacjach pomocna może się okazać platforma finansowa Profimo, która oferuje bardzo szeroki wachlarz usług związanych z finansami. A może już korzystałeś z ich usług? Czy produkty i usługi dostępne tam są warte ceny? Czy miałeś jakieś problemy? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy korzystali już z platformy usług finansowych ProFimo. Pomoże Ci to zadecydować, czy usługi tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O platformie usług finansowych ProFimo
Platforma usług finansowych ProFimo ma swoją siedzibę w Kielcach. ProFimo składa się z następujących spółek: Prometeusz Finanse sp. z o.o., Finansec sp. z o. o. oraz Express Profit sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach. Oferta została wzbogacona przez doświadczonych partnerów biznesu, m.in. Fenige sp. z o.o. w zakresie obsługi transakcji kartowych czy firmy Ocenapolis sp. z o.o. dostarczającej pakiet ubezpieczeń. Finansec sp. z o.o. posiada status instytucji płatniczej będącej pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego Nr RUP: MIP114/2021. Pożyczki na platformie ProFimo przeznaczone są dla osób w wieku od 26-84 lat, które posiadają polskie obywatelstwo i nie znajdują się w rejestrach dłużników. Aby móc skorzystać z usług portalu, należy się zarejestrować. Firma ta działa według standardu PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych.

Oferta platformy usług finansowych ProFimo
Platforma Profimo jest niezwykle rozbudowana i oferuje szerokie spektrum usług finansowych. Działy, które możemy znaleźć na tej stronie to: pożyczki, ubezpieczenia, kantor, płatności MO/TO, transfery oraz karty walutowe. W ramach działu pożyczek można skorzystać z pożyczek ratalnych (max 4.500 i 21 rat) i samochodowych (max. 25.000 i 48 rat). Pożyczki są weryfikowane przez Kontomatik. Można też wykupić ubezpieczenia majątkowe, podróżne, zdrowotne w wirmach ubezpieczeniowych UNIQA, Benefia, GENERALI, LINK4, InterRisk, wiener, PROAMA, mtu24, ERGO Hestia i EUROPA. Kantor jest dostępny non-stop i jest możliwość negocjacji cen walut. Płatności MO/TO mają głównie zastosowanie w branży hotelarskiej, gdzie przez telefon można zabezpieczyć rezerwację na karcie.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące platformy usług finansowych ProFimo
Czy robiłeś zakupy w sklepie ProFimo? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu ProFimo. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu ProFimo jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy ta strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni użytkownicy mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego ProFimo. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.