Opinie Monetkowo

Monetkowo to broker znanych marek pożyczkowych, który pomoże Ci znaleźć pożyczkę krótkoterminową, najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. W ofercie Monetkowo posiada najlepsze produkty finansowe znanych instytucji, skontaktuj się z Monetkowo i broker porówna je dla Ciebie i pomożemy Ci dokonać wyboru. Za naszym pośrednictwem możesz nie tylko zdobyć potrzebne Ci informacje - Monetkowo przeprowadzi Cię przez cały proces aż do podpisania umowy z pożyczkodawcą.

Jak działa pożyczka od Monetkowo?

Szukając pożyczki z Monetkowo, zyskujesz:

- pierwsza pożyczka za darmo,

- jeden krótki wniosek online,

- wstępna decyzja na telefon.

Pożyczka z decyzją na telefon od Monetkowo to sposób na uzyskanie gotówki w wyjątkowo szybki, wygodny i bezpieczny sposób. Po tym, jak Monetkowo otrzyma wypełniony przez Ciebie formularz, konsultant firmy zadzwoni, aby zebrać od Ciebie dodatkowe informacje i sprawdzi, czy możesz starać się o otrzymanie gotówki na nagłe potrzeby. Decyzje otrzymasz w ciągu 15 minut, na telefon! Call Center Monetkowo jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8-19 od poniedziałku do piątku. W wielu bankach czy instytucjach pozabankowych wymagania kredytowe są bardzo duże i wyjątkowo ciężkie do spełnienia. Jednak nie u Monetkowo! Nie szkodzi, jeśli masz zajęcia komornicze lub negatywną historię w bik. Monetkowo nie skreśla nikogo na starcie. Zdaje sobie sprawę, że każdy może znaleźć się w nagłej sytuacji, w której niezbędna będzie natychmiastowa pomoc finansowa.

Oferta Monetkowo

Wskazane parametry ofert Monetkowo mają charakter informacyjny. Zaprezentowane powyżej informacje o całkowitym koszcie pożyczki ponoszonym przez konsumenta zostały wyznaczone w momencie wygenerowania danych z systemu Monetkowo i mogą ulec zmianie w stosunku do informacji wygenerowanej w innym czasie na wydruku oferty umowy pożyczkowej, która zostanie udostępniona jako oferta zawarcia umowy (z uwagi na zmianę parametrów pożyczki). Monetkowo prosi o uważne sprawdzenie lub porównanie tych informacji. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Serwis Monetkowo świadczy drogą elektroniczną na rzecz użytkowników następujące usługi nieodpłatne:

1) usługa pośrednictwa finansowego – usługa wspierania przez Monetkowo przy realizacji zamówienia złożonego przez użytkownika na produkt finansowy dostawcy.

2) usługa reklamowa – usługa emisji materiałów reklamowych w serwisie na zlecenie jego partnerów.

Użytkownik może składać wnioski o produkty finansowe oferowane przez dostawcę poprzez wypełnienie formularza wniosku, udostępnionego w serwisie Monetkowo, podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem lub dzwoniąc pod numer telefonu wskazany w Monetkowo. Wypełnienie formularza wniosku polega na wysłaniu za pomocą strony internetowej serwisu wiadomości do Monetkowo. W celu skorzystania z usługi użytkownik wypełnia formularz wniosku i przesyła drogą elektroniczną do Monetkowo wraz z wymaganymi danymi kontaktowymi. Następnie Monetkowo kontaktuje się z użytkownikiem w celu wykonania usługi. Rozmowy telefoniczne wykonywane przez użytkowników na numer infolinii Monetkowo mogą być monitorowane lub nagrywane w celach szkoleniowych lub podniesienia jakości obsługi użytkowników, a także w celach dowodowych.

Postępowanie reklamacyjne

Reklamacje dotyczące usług świadczonych przez Serwis Monetkowo można zgłaszać pisemnie, w formie listu poleconego, na adres serwisu Monetkowo. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać oznaczenie osoby, która zgłasza reklamację (imię, nazwisko, adres, e-mail) oraz opis zdarzenia będącego przyczyną reklamacji.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

Miałeś okazję korzystać z usług Monetkowo? Czy pożyczka przeszła pomyślnie? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

Monetkowo
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o Monetkowo

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)