Incredit

Wszystkie opinie

Incredit

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kacper Wierzchownicki
Niestety, Incredit nie podaje, z jakich kont bankowych zleca przelewy. W najgorszym przypadku powinniśmy otrzymać pieniądze następnego dnia roboczego po wysłaniu przelewu. W Incredit pożyczki dostę...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Niestety, Incredit nie podaje, z jakich kont bankowych zleca przelewy. W najgorszym przypadku powinniśmy otrzymać pieniądze następnego dnia roboczego po wysłaniu przelewu. W Incredit pożyczki dostępne są niemal bez formalności – by poprawnie złożyć wniosek musimy mieć tylko dowód osobisty. Sama procedura pożyczkowa w serwisie Incredit jest prosta i powinna zająć zaledwie kilkanaście minut. Oto ona:

  Wybór kwot oraz okresu spłaty na stronie pożyczkodawcy.
  Wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto klienta.
  Wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza.
  Wypełnić wniosek pożyczkowy.
  Otrzymać decyzję.
  Otrzymać pieniądze.

  ZALETY

  Bezkosztowa spłata ostatniej raty dla nowych klientów

  Łatwy wniosek

  Szybkie procedury

  Intuicyjna obsługa serwisu internetowego

  Firma pracuje także w soboty

  Bez zaświadczeń

  WADY

  Niskie kwoty

  Krótki okres spłaty

  Weryfikacja wszystkich możliwych rejestrów dłużników

  Weryfikacja tożsamości tylko za pomocą przelewu


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Incredit

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ponieważ zabrakło Ci pieniędzy na realizację marzeń lub wypadł Ci spory i niespodziewany wydatek? Potrzebujesz pieniędzy w tej chwili? Jeśli tak to warto zapoznać się z ofertą firmy Incredit. Ile można pożyczyć od Incredit? Jak złożyć wniosek o pożyczkę? Czy Incredit jest rzetelną i bezpieczną instytucją? Jak wygląda spłata zobowiązania? Właśnie u nas przeczytasz opinie klientów o pożyczkach Incredit. Wszystkie recenzje i komentarze pozostawione na naszej stronie opisują to, co naprawdę o Incredit myślą użytkownicy, którzy skorzystali już z ich oferty.

O Incredit
Incredit to firma, która udziela pożyczek. Cała procedura odbywa się szybko przez internet, a propozycja pożyczki skierowana jest do osób fizycznych, które w nieprzewidzianych sytuacjach potrzebują dodatkowej gotówki.

Produkty oferowane przez Incredit
Incredit specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek. Firma w swojej ofercie posiada pożyczkę 4 za 3 w ramach której można aplikować o kwotę od 1000 do4000 złotych. Okres kredytowania wynosi tu do 4 miesięcy. Dostępna jest także pożyczka konsumencka, gdzie kwota, o którą można się ubiegać to od 5000 do9500 złotych, a okres kredytowania może wynosić nawet do 24 miesięcy. O pożyczkę mogą się ubiegać Polscy obywatele, którzy mają ukończone 21 lat i nie więcej niż 70 oraz posiadają regularne dochody.

Jak wnioskować o pożyczkę w Incredit
Proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się online. Nie ma konieczności udawania się do placówek. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie, ponieważ skraca cały proces, a wniosek można złożyć na telefonie, tablecie czy komputerze. Incredit umożliwia także złożenie wniosku o gotówkę za pomocą Biura Obsługi Klienta. Wystarczy zadzwonić i telefonicznie bez zbędnych formalności i złożyć taki wniosek. Aby otrzymać pożyczkę, należy założyć profil na stronie Incredit. W celu potwierdzenia tożsamości konieczna jest weryfikacja, dlatego klient, który się zarejestrował, musi dokonać jednorazowej wpłaty w wysokości 1 zł. Jest to standardowa czynność, która ma na celu potwierdzenie, że to my faktycznie staramy się o pożyczkę, a nie ktoś inny, w końcu chodzi o bezpieczeństwo. Do zrealizowania płatności można wybrać opcję szybkiego przelewu. Na samym początku składania wniosku należy wybrać kwotę, jaka nas interesuje oraz okres, na jaki weźmiemy pożyczkę. Z łatwością można dopasować ratę do swoich możliwości finansowych, tak by nie nadwyrężyć domowego budżetu. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, to wnioskowana kwota szybko zostanie przelana na wskazane konto.

Jak spłacić pożyczkę w Incredit
Zaciągniętą pożyczkę można spłacić za pomocą szybkich przelewów elektronicznych lub poprzez przelew tradycyjny na wskazany rachunek bankowy. Można również dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki.

Komentarze i opinie klientów o Incredit
Korzystasz z dodatkowego finansowania? Jeżeli brałeś pożyczkę w Incredit, to chcielibyśmy poznać Twoje zdanie na temat tej firmy i całego procesu wnioskowania. Czy złożenie wniosku o pożyczkę było proste i intuicyjne? Jak długo czekałeś na decyzję i przelew pieniędzy? Czy potrzebne były jakieś dokumenty? Jak wygląda spłata zaciągniętego zobowiązania? Czy w razie jakichkolwiek pytań można liczyć na pomoc ze strony infolinii? Co zrobić w razie problemów ze spłatą pożyczki? Chcielibyśmy, żebyś opisał nam swoje doświadczenie na temat pożyczki z Incredit. Wiemy, że kwestia pieniędzy to ważny temat, dlatego czekamy na Twój feedback, który z pewnością pomoże innym osobom szukającym szybkiej pożyczki online.