Creditron

Wszystkie opinie

Creditron

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt
AlfaKredyt
1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Miloan
Miloan
1 opinie

Miloan - serwis internetowego kredytu online Pożyczka online – najlepsza alternatywa w trudnej sytuacji finansowej. Szybko&Arin...

Logo Bancovo
Bancovo
1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl
Credit.pl
1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Creditron

Poszukiwanie kredytu w bankach i parabankach może trwać wieki. Oczekiwanie na odpowiedź i częsta odmowa z rozmaitych i nieznanych odbiorcy przyczyn może doprowadzić do nagromadzenia stresu i wpadnięcia we frustrację. Posiadanie nie tak dobrej historii kredytowej, którą po latach błędów młodości pragniemy naprawić ze wszystkich sił, również może prowadzić do uzyskania odmowy na każdy ze złożonych przez nas wniosków o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Nie mówiąc oczywiście o długich, ciągnących się tygodniach, kiedy to pozostajemy w niepewności i nie jesteśmy w stanie nic zrobić, by przyspieszyć proces oceny naszej zdolności kredytowej. A przecież są wydatki, których nikt z nas nie potrafiłby zaplanować. Wystarczy lekka stłuczka na jednej z bardziej ruchliwych ulic miasta, by zostać zmuszonym do zorganizowania nowego samochodu, bez którego nie sposób nam dostać się do pracy czy odwieźć dzieci do przedszkoli i szkół. I pełno innych zdarzeń, które zmuszają nas do sięgnięcia po dodatkowy fundusz, szkód, bez których naprawienia nie jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować.

O Creditron
Creditron jest łotewską firmą parającą się dostarczaniem produktów finansowych do osób prywatnych. Pomaga swoim odbiorcom w łatwy i przyjemny sposób złożyć wniosek o pożyczkę w jednym lub wielu miejscach bez konieczności dostarczania ogromnych ilości dokumentów. Aby skorzystać z ich usługi, wystarczy zalogować się do ich systemu i posłużyć dowodem osobistym, by w niezwykle krótkim czasie doczekać się rozpatrzenia wniosku o pożyczkę.

Creditron ma siedzibę w Rydze i stamtąd prowadzone są ich wszelkie działania związane z pośrednictwem pomiędzy klientem a pożyczkodawcami. Lata doświadczenia w branży bankowej pomagają jej działać sprawnie i z niebywałą szybkością dostarczać nie tylko wyniki rozstrzygnięcia próśb pożyczkowych, ale i dostarczać pieniądze na konto pożyczkobiorcy.

Produkty finansowe i obsługa klienta w firmie Creditron
Pożyczki udzielane przez współpracujące z tym pośrednikiem instytucje finansowe mieszczą się w granicach oprocentowania w skali od 30 do 365 procent. Firma raczej specjalizuje się w załatwianiu szybkiej gotówki na krótki okres. Udzielane odbiorcom pożyczki mogą wynosić od 300 złotych do 15 tysięcy złotych, a termin spłaty waha się od 2 do 24 miesięcy. Warunki stawiane odbiorcom tego pośrednika to wiek niższy niż 75 lat, posiadanie pełni praw i dowodu osobistego i posiadanie numeru telefonu komórkowego, na który można kontaktować się z osobą pragnącą podjąć błyskawiczny kredyt.

Obsługa klienta pracuje tam 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kontaktu z nią można dokonać, wypisując wniosek o kredyt lub na podany na stronie adres e-mail. Także na podany na stronie numer telefonu komórkowego. Firma gwarantuje bezpieczeństwo wszelkich danych osobowych, jak i numerów kart płatniczych podawanych przez klienta.

Opinie o Creditron
Poszukiwanie pożyczki może być niezwykle męczącym doświadczeniem. Najlepszym ze sposobów na otrzymanie błyskawicznej gotówki jest więc korzystanie z usług takich firm jak Creditron. Cieszą się one zaufaniem i załatwiają sprawy, jak należy, w niezwykle krótkich terminach. Jeżeli więc korzystałeś już z usług tego pośrednika finansowego, napisz, jakie zdobyłeś doświadczenie podczas tej współpracy. A może martwisz się, że Twoje zdanie jest mało ważne? Że i tak Twoja opinia niczego nie zmieni? Nie pozostawaj w tym błędnym myśleniu. Opinie klientów są przecież najbardziej wartościowym środkiem w sieci internetowej. Tak jak i Twój feedback, który tu pozostawisz.