World of Warships Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Mirek
Podobnie jak w przypadku innych gier z cyklu "World of..." (nie mylić z Warcraftem), mamy do czynienia z produkcją darmową, niepozbawioną jednak masy okazji do wydawania swoich "cięż...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  gra

  Podobnie jak w przypadku innych gier z cyklu "World of..." (nie mylić z Warcraftem), mamy do czynienia z produkcją darmową, niepozbawioną jednak masy okazji do wydawania swoich "ciężko zarobionych" pieniędzy, ale da się tutaj dość swobodnie bawić bez sięgania po portfel. Na nowe okręty zarabia się po prostu rozgrywając kolejne mecze i napełniając przy tym kieszenie złotem. Porządna gra dla osób, które lubią "tematykę marynistyczną". Okręty wojenne są pięknie odwzorowane, a oprawa dźwiękowa jest całkiem przyzwoita, przede wszystkim wyśmienity dźwięk oddawanej salwy z głównych baterii. W mojej opinii "miodność" tej gry stoi na wysokim poziomie.
Polecam ją wszystkim, którzy lubią gry sieciowe osadzone w realiach morza i toczonych na nim działań wojennych.


Inni również oglądali