NiezależnaOpinia

  Opinie World of Warships

  Opinie o World of Warships

  World of Warships to gra online dla wielu graczy (MMO), która pozwala zanurzyć się w świat wielkich bitew morskich i wypróbować legendarne okręty wojenne z pierwszej połowy XX wieku w bitwie.

  Różnorodność strategii i wiele decyzji taktycznych pomoże graczom osiągnąć zwycięstwo w bitwie. Nagłe zasadzki, zdradzieckie ataki flankujące, otwarte konfrontacje od głowy do głowy - każdy znajdzie idealny sposób na zadanie zdecydowanego ciosu wrogowi.

  Aby wprowadzić różnorodność taktyczną, World of Warships prezentuje kilka klas statków bojowych:

  • groźne lotniskowce - dostarczają miażdżące ciosy lub wykrywają wroga z dużej odległości;

  • potężne pancerniki - zdolne do zniszczenia statku wroga w jednej salwie i przeniesienia wielu pocisków, bomb i torped;

  • wdzięczne krążowniki - jako szermierz, zapewniają precyzyjne uderzenia i zręcznie unikają kolejnych kontrataków wroga;

  • lekkie i rześkie niszczyciele - są uzbrojone w potężne torpedy, a wysokie prędkości, zwrotność i przebranie pozwalają im uniknąć ognia wroga.

  Ale jeden statek jest prawie skazany na zagładę - nie bez powodu podstawą flot są jednostki i eskadry statków. Dlatego w World of Warships bitwy odbywają się między zespołami, w których statek każdej klasy ma swoje własne zadania.

  Możesz także grać bezpośrednio ze znajomymi, tworzyć drużynę lub z ludźmi o podobnych poglądach - teraz są różne klany.

  Unikalna kombinacja

  World of Warships to jedna z niewielu gier MMO, która zanurza gracza w świecie okrętów wojennych, a jednocześnie łączy w sobie cechy różnych rodzajów gier - arkady (prosta i intuicyjna kontrola stalowych gigantów), symulator (wpływ bezwładności, napinanie torped itp.) , RPG (konto pompowania, statek i jego dowódca, zbiór kolekcji itp.). Istnieje kilka rodzajów walk - można grać w gry zarówno ze zwykłymi graczami, jak i botami, wykonując specjalne zadania w Operacjach.

  Ogromna flota wojennych statków

  Gra oferuje wiele statków ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii, ZSRR, Niemiec, Francji itp. - od statków z początku XX wieku do pierwszych, nieokreślonych lotniskowców do pływających fortec - pancerników i krążowników posiadających potężną obronę powietrzną w drugiej połowie lat 40-tych. Gra zawiera zarówno znane okręty wojenne, prototypy, jak i projekty, które poszerzą horyzonty.

  Piękno morza

  World of Warships oferuje wspaniałe widoki na morze - bryzgające fale, zamieszkane i niezamieszkane wyspy nie pozostawi nikogo obojętnym. Na wyspach drzewa mogą rosnąć lub leżeć na śniegu, są różne budynki i sprzęt. Każdy statek w grze jest starannie zaprojektowany, ponieważ Możesz rozważyć prawie każdy jego moduł, a także zastosować różne kamuflaże i użyć unikalnej cechy gry - sygnały flag zawieszone na stengach i trzepoczące podczas ruchu, które jednocześnie dają graczowi różne korzyści.

  Ale gra World of Warships to nie tylko bitwy i komunikacja między graczami - to także żywy kontakt z historią statków i wszystkiego, co z nimi związane. W związku z tym istnieje obszerna odpowiednia sekcja Wikipedii Wargaming, w której można znaleźć informacje o bohaterach gry, okrętach wojennych, ale także ich kapitanach, bitwach morskich itp. Szczegółowy opis sprzętu, map i mechaniki w grze jest również dostępny, aby ułatwić nawigację. w World of Warships.

  World of Warships
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o World of Warships

  Twoja opinia