Opinie World of Warships

Opinie o World of Warships

World of Warships to gra online dla wielu graczy (MMO), która pozwala zanurzyć się w świat wielkich bitew morskich i wypróbować legendarne okręty wojenne z pierwszej połowy XX wieku w bitwie.

Różnorodność strategii i wiele decyzji taktycznych pomoże graczom osiągnąć zwycięstwo w bitwie. Nagłe zasadzki, zdradzieckie ataki flankujące, otwarte konfrontacje od głowy do głowy - każdy znajdzie idealny sposób na zadanie zdecydowanego ciosu wrogowi.

Aby wprowadzić różnorodność taktyczną, World of Warships prezentuje kilka klas statków bojowych:

• groźne lotniskowce - dostarczają miażdżące ciosy lub wykrywają wroga z dużej odległości;

• potężne pancerniki - zdolne do zniszczenia statku wroga w jednej salwie i przeniesienia wielu pocisków, bomb i torped;

• wdzięczne krążowniki - jako szermierz, zapewniają precyzyjne uderzenia i zręcznie unikają kolejnych kontrataków wroga;

• lekkie i rześkie niszczyciele - są uzbrojone w potężne torpedy, a wysokie prędkości, zwrotność i przebranie pozwalają im uniknąć ognia wroga.

Ale jeden statek jest prawie skazany na zagładę - nie bez powodu podstawą flot są jednostki i eskadry statków. Dlatego w World of Warships bitwy odbywają się między zespołami, w których statek każdej klasy ma swoje własne zadania.

Możesz także grać bezpośrednio ze znajomymi, tworzyć drużynę lub z ludźmi o podobnych poglądach - teraz są różne klany.

Unikalna kombinacja

World of Warships to jedna z niewielu gier MMO, która zanurza gracza w świecie okrętów wojennych, a jednocześnie łączy w sobie cechy różnych rodzajów gier - arkady (prosta i intuicyjna kontrola stalowych gigantów), symulator (wpływ bezwładności, napinanie torped itp.) , RPG (konto pompowania, statek i jego dowódca, zbiór kolekcji itp.). Istnieje kilka rodzajów walk - można grać w gry zarówno ze zwykłymi graczami, jak i botami, wykonując specjalne zadania w Operacjach.

Ogromna flota wojennych statków

Gra oferuje wiele statków ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii, ZSRR, Niemiec, Francji itp. - od statków z początku XX wieku do pierwszych, nieokreślonych lotniskowców do pływających fortec - pancerników i krążowników posiadających potężną obronę powietrzną w drugiej połowie lat 40-tych. Gra zawiera zarówno znane okręty wojenne, prototypy, jak i projekty, które poszerzą horyzonty.

Piękno morza

World of Warships oferuje wspaniałe widoki na morze - bryzgające fale, zamieszkane i niezamieszkane wyspy nie pozostawi nikogo obojętnym. Na wyspach drzewa mogą rosnąć lub leżeć na śniegu, są różne budynki i sprzęt. Każdy statek w grze jest starannie zaprojektowany, ponieważ Możesz rozważyć prawie każdy jego moduł, a także zastosować różne kamuflaże i użyć unikalnej cechy gry - sygnały flag zawieszone na stengach i trzepoczące podczas ruchu, które jednocześnie dają graczowi różne korzyści.

Ale gra World of Warships to nie tylko bitwy i komunikacja między graczami - to także żywy kontakt z historią statków i wszystkiego, co z nimi związane. W związku z tym istnieje obszerna odpowiednia sekcja Wikipedii Wargaming, w której można znaleźć informacje o bohaterach gry, okrętach wojennych, ale także ich kapitanach, bitwach morskich itp. Szczegółowy opis sprzętu, map i mechaniki w grze jest również dostępny, aby ułatwić nawigację. w World of Warships.

World of Warships
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Inni również oglądali

Napisz wlasną opinię o World of Warships

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)