NiezależnaOpinia

  Opinie World of Tanks

  World of Tanks to rozbudowana, drużynowa gra akcji typu online-multiplayer poświęcona wojskom pancernym z okresu od początku do połowy XX wieku. Pozwala zanurzyć się w bitwach pancernych przeciwko innym legendarnym dowódcom, a do dyspozycji oddaje epicki arsenał setek dopracowanych w najmniejszych detalach pojazdów pancernych z 11 różnych krajów, w tym USA, Niemiec, Francji, Związku Radzieckiego, Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii i wielu innych.

  Gra drużynowa w World of Tanks

  Zdobywajcie doświadczenie bojowe i wspinajcie się w górę drzewa technologicznego, by wyposażać swoje czołgi w lepszą broń i przeróżne elementy rozbudowy, które dadzą Wam przewagę w boju. Postęp w drzewach technologicznych daje dostęp do silniejszych czołgów wyższych poziomów – przenosząc grę na kolejne poziomy współzawodnictwa. Czy wolicie nękać przeciwnika szybkimi i zwrotnymi czołgami lekkimi, robić głębokie wyrwy w jego liniach obronnych wielozadaniowymi czołgami średnimi, wykorzystywać moc ogromnych czołgów ciężkich, by eliminować stawiające opór jego siły pancerne, czy wreszcie zostać snajperem wagi ciężkiej prowadząc niszczyciela czołgów – każdy typ pojazdu ma swoje zalety i pod rozkazami prawdziwego asa pancernego może być niesamowicie efektywny. Jednak samo bycie doskonałym dowódcą czołgu nie wystarczy, by wygrać! W World of Tanks chodzi przede wszystkim o grę drużynową. Zwycięstwo osiąga się, łącząc własne umiejętności bojowe ze zdolnościami pozostałych członków drużyny, a każdy ma swoją rolę do odegrania na polu bitwy. Wykorzystajcie swoją ulubioną strategię, by stworzyć własne stalowe imperium i pokażcie bezsprzeczną przewagę pancernej mocy!

  Stwórz własne stalowe imperium

  Uszkodzone ustawienia i pamięć podręczna mogą powodować wiele problemów. World of Tanks używa specjalnego folderu do przechowywania ustawień gry i pamięci podręcznej. Ogólna jakość może być dostosowana w 6 różnych krokach, co wpłynie na wszystkie ustawienia w zakładce „Szczegóły” i pozwoli szybko ustawić żądaną jakość gry. Rozdzielczość renderowania 3D umożliwia zmianę rozdzielczości renderowania sceny. Obniżenie to znacznie zwiększy wydajność, jednak pogorszy się jakość obrazu. Jako fajny bonus możesz to zmienić nawet podczas gry, jeśli zauważysz problemy z wydajnością. Jeśli doświadczasz rozdzierania ekranu (chwiejny obraz lub opóźnienie w górnej lub dolnej części ekranu), aktywacja tej opcji „Synchronizacja pionowa” powinna zsynchronizować obraz z ekranem. Włączenie tej opcji spowoduje również ograniczenie liczby klatek na sekundę do 60 w większości przypadków. Włączenie opcji „Wygładzanie krawędzi” sprawi, że krawędzie będą gładsze, ale znacznie zmniejszą wydajność niektórych systemów.

  Limit czasu w World of Tanks

  Zespół tworców World of Tanks jest całkowicie świadomy tego, jak trudna może być sytuacja limitu czasu, zwłaszcza po szczerym oddaniu naszej grze i chęci uzyskania jak największej liczby z naszych ofert specjalnych i konkursów. To sprawia, że jeszcze trudniej powiedzieć, że niestety w takich sytuacjach nic nie możemy zrobić, ponieważ ograniczenia czasowe naszych misji są ograniczone. Należy również pamiętać, że dokonanie wyjątku w tej sprawie byłoby wysoce niesprawiedliwe dla pozostałych graczy, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, i skutecznie zaplanowali swoje wysiłki w grze, aby osiągnąć wszystkie cele na czas. Kiedy zbliżasz się do limitu czasu, zawsze pamiętaj, że czas ukończenia bitwy, a nie jej rozpoczęcia, jest ważny w odniesieniu do włączenia wyników bitwy do misji, ponieważ wyniki są znane dopiero po bitwie i mogą być wtedy liczone tylko jako ważne dla wymagań.

  Co sądzisz o World of Tanks?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  World of Tanks
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o World of Tanks

  Twoja opinia