Pro-Gamer Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Krzysiek
Fajny sklep ze sprzętem gamingowym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ceny...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  fotel, biurko, myszka

  Fajny sklep ze sprzętem gamingowym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ceny dość konkurencyjne, tak jak wspomniałem, w zależności od tego co się szuka. Ja trafiłem na nich szukając odpowiedniego fotela, wiadomo, że jak spędza się większość życia za komputerem, odpowiednia pozycja jedną z najważniejszych rzeczy. Sklep ten specjalizuje się w odpowiednich fotelach i biurkach. Naprawdę wiedzą co robią w tym temacie. Tak jak mówiłem, szukałem fotela, a koniec końców kupiłem fotel, biurko i nową myszkę. Nie miałem problemów z przesyłką i jestem bardzo zadowolony ze sprzętu. Polecam!


Inni również oglądali