Nie Daj Sie Okraść Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

D
Dawid
Niedawno kupiłem od nich plecak na laptopa. Jestem naprawdę zadowolony z tego produktu, bo jest nie tylko dobrej jakości, ale podoba mi się też z estetycznego punktu widzenia, jest elegancki i mini...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  miejski plecak antykradzieżowy

  Niedawno kupiłem od nich plecak na laptopa. Jestem naprawdę zadowolony z tego produktu, bo jest nie tylko dobrej jakości, ale podoba mi się też z estetycznego punktu widzenia, jest elegancki i minimalistyczny. Zdecydowałem się wreszcie zainwestować trochę pieniędzy w zabezpieczenie się od kradzieży w podróży. Bardzo dużo jeżdżę pociągami i często latam tu i tam. Jestem osobą raczej ostrożną i mimo to zdarzyło mi się zostać okradzionym już kilkukrotnie. Technologie tej firmy przykuły moją uwagę, bo wydają się innowacyjne i tym samym trudniejsze do pokonania przez przeciętnego złodzieja. Moim ulubionym gadżetem jest linka, która pozwala go przypiąć do czegokolwiek. Dzięki temu nie muszę się martwić, że przysnę gdzieś w podróży i zostanę okradziony.


Inni również oglądali