NiezależnaOpinia

  Opinie Kwiatowy Ogród

  To, co nas zachwyca w naturze to jej prostota a jednocześnie niezwykłe bogactwo kolorów, faktur i zapachów. Wyszukane i wyrafinowane połączenia zapachów, barw i emocji. Aby otaczać się pięknem nie potrzebne są drogie meble i dodatki. Wystarczy odrobina inwencji, kreatywności i... kwiaty! A kwiaty to specjalność firmy Kwiatowy Ogród. Tektura, sznurek i polne kwiaty w jej rękach zyskują nowe życie. Z pojedynczych okazów robi małe dzieła sztuki. Nie chce ingerować w naturę. Zmieniać czegoś, co samo w sobie jest piękne. Nie stara się wyprzedzać trendów. Bierze je pod uwagę, pamiętając o idei harmonizowania z naturą, doceniania prostoty i naturalności. Chce pokazać, że kwiaty mają moc. Z marką Kwiatowy Ogród współpracują niezwykli ludzie, pasjonaci w zakresie stylizacji, mody, zapachów, architekci wnętrz, artyści - wszystkich łączy jedna cecha - zamiłowanie do natury i elegancji. Kwiatowy Ogród to marka łącząca w sobie klasykę, nowoczesność i naturę. Pod jednym szyldem można odnaleźć to, co inspirujące, pachnące i szykowne. Eleganckie, a zarazem proste i organiczne. Daj się porwać do świata zapachów!

  Eleganckie, naturalne kompozycje kwiatowe w Kwiatowym Ogrodzie

  Kwiaty w Kwiatowym Ogrodzie są wyjątkowe, dostarczane zawsze przez wieloletnich, sprawdzonych dostawców. Bukiety przygotowywane są przez wyspecjalizowane florystki, gwarantujące najwyższą jakość kompozycji. Wybierając kwiaty, Kwiatowy Ogród dokonuje gruntownej selekcji, zwracając uwagę na ich wygląd i świeżość tak, aby bukiety z nich ułożone długo cieszyły swym nienagannym wizerunkiem i zapachem. Kompozycje układane są u Kwiatowy Ogród i nie korzysta z pośrednictwa kwiaciarni. Składając zamówienie w Kwiatowym Ogrodzie, masz gwarancję nienagannej obsługi. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie. Kwiatowy Ogród nieustannie dąży do doskonałości. Dlatego jeśli uważają Państwo, że trzeba zwrócić szczególną uwagę na dany aspekt obsługi klienta - sklep prosi o kontakt na adres elektroniczny.

  Dostawa Kwiatowy Ogród

  Aromatyczna Kwiaciarnia Kwiatowy Ogród jest stworzona z pasji do kwiatów. Wysyła bukiety w najdalsze zakątki Polski, zawsze z darmową dostawą! Wszystkie kompozycje kwiatowe, które znajdują się w ofercie, wykonywane są z kwiatów, pochodzących bezpośrednio od dostawców. Dzięki temu zachowują maksymalną świeżość i doskonałą jakość. Podczas składania zamówienia możesz wybrać preferowaną datę dostawy. Nie jest to data gwarantowana, jednakże 97% przesyłek jest doręczanych we wskazanym terminie! Kwiatowy Ogród posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu przesyłek wymagających szczególnej ostrożności, dzięki temu kwiaty zapakowane są w bezpieczne kartony, które chronią bukiety w trakcie dostawy.

  Gwarancja jakości Kwiatowy Ogród

  Kwiatowy Ogród dba, aby każde zamówienie zostało przygotowane z należytą starannością. Przed wysłaniem sprawdza, czy produkt i jego opakowanie spełnia najwyższe ze stawianych przez firmę kryteriów jakości. Składając zamówienie w KwiatowyOgrod.pl masz pewność, że dostarczona przesyłka dojdzie na czas i będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli uważasz, że przesyłka nie spełniła Twoich oczekiwań niezwłocznie skontaktuj się z Kwiatowym Ogródem na elektroniczny i podziel się swoimi spostrzeżeniami. Na każdego maila sklep odpowiada w terminie do 24 h (w dni robocze od poniedziałku do piątku). Kwiatowy Ogród tworzony jest przez grupę pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wyjątkowych produktów. Kreują piękne przedmioty, dzięki którym świat nabiera niebanalnych kolorów podkreślonych nietuzinkowymi nutami zapachowymi. Aranżuj z Kwiatowym Ogrodem wyjątkowe wnętrza, nadaj im wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

  Co sądzisz o ofertach firmy Kwiatowy Ogród?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Kwiatowy Ogród
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Kwiatowy Ogród

  Twoja opinia