NiezależnaOpinia

  Opinie G2A

  O firmie

  G2A.com to globalny rynek cyfrowy specjalizujący się w produktach do gier. Główna siedziba organizacji znajduje się w Hong Kongu, ale biura są również otwarte w innych krajach, w tym w Polsce, Holandii i Chinach. Głównym rodzajem produktów oferowanych na G2A.com są kody gier na platformach Steam, Origin i Xbox. Ponadto na tej platformie prezentowane są oprogramowanie i karty przedpłacone (prepaid). W firmie są zatrudnione ponad 500 pracowników, z których większość pracuje w Polsce.

  G2A to firma specjalizująca się w grach i technologiach finansowych, która ma najszybciej rosnący rynek gier cyfrowych, kodów do gier i innych produktów cyfrowych, a także G2A PAY. G2A to firma uniwersalna i zorientowana na wzrost, oferująca szeroką gamę produktów w swojej ofercie. W pierwszej połowie 2016 roku G2A wygrała siedem międzynarodowych nagród w różnych kategoriach, w tym w dziale obsługi klienta, nowym produkcie i wirtualnej rzeczywistości.

  G2A ma obecnie ponad 12 milionów klientów i oferuje ponad 50 000 różnych produktów sprzedawanych przez ponad 260 000 sprzedawców. Wraz ze swoimi partnerami docierają do społeczności ponad 277 milionów fanów, subskrybentów na całym świecie.

  Dużo można znaleźć informacji w internecie, że platforma ma wątpliwą reputację. Od kilku lat można natrafić w sieci na opinie o stronie G2A. Niestety, często są to bardzo sceptyczne wypowiedzi graczy.

  Co oferują?

  Sama organizacja nie kupuje ani nie sprzedaje żadnych produktów cyfrowych, G2A.COM zapewnia jedynie techniczne możliwości platformy innym osobom do tych celów, działając jako pośrednik między kupującym a sprzedającym.

  Gry często dystrybuowane są za sprawą tak zwanych „kluczy”, które możemy przypisać do naszego konta albo komuś podarować. Z czasem pojęcie klucza nieco się zdewaluowało z racji istnienia rozmaitych promocji, rozdawnictwa przez magazyny, takie jak CD-Action czy wygrywania ich w konkursach. W ostatnich latach gracze coraz częściej zamiast bezrefleksyjnie i natychmiastowo przypisywać nową grę do konta, rozważają jak mogą je wymienić na inne czy po prostu sprzedać.

  Dla stałych klientów dostępny jest program subskrypcji G2A Shield. Oprócz rynku, G2A oferuje szereg innych produktów i usług, w tym program partnerski dla twórców gier wideo G2A Direct i bramki płatności G2A Pay. Organizacja jest również kojarzona ze światem e-sportu i sponsoruje takie profesjonalne zespoły jak Cloud9, Natus Vincere i Virtus Pro.

  Rzeczywistość wirtualna

  W 2015 roku wystartował flagowy projekt organizacji z obszaru rzeczywistości wirtualnej G2A Land, wirtualnego parku rozrywki. Po raz pierwszy został zaprezentowany publicznie na Gamescom 2015 przy wsparciu MSI.

  W maju 2016 r. Uruchomiono Virtual Gotham, służący również do reklamowania filmu "Batman v. Superman: At the Dawn of Justice".

  W grudniu 2016 r. G2A ogłosiła rozpoczęcie prac nad strzelanką do rzeczywistości wirtualnej na temat II wojny światowej o nazwie Blunt Force, która ukaże się w odcinkach rozpoczynających się w 2017 r.

  Pozostaw swoją opinie

  Skorzystaj i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami. Na naszym portalu możesz pozostawić swoją opinie!

  G2A
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o G2A

  Twoja opinia