NiezależnaOpinia

  Opinie Fluentbe

  Szkoła Fluentbe została założona w 2015 roku przez te same osoby, które zaangażowane były poprzednio m.in w Docplanner (ZnanyLekarz) i Goldenline. Poziom startowy biegłości biegłości z jakim przychodzi klient jest bez znaczenia, gdyż szkoła dobiera tryb nauki i odpowiedniego lektora poziomu studenta, mając na uwadze jego cele i potrzeby językowe. Klientami Fluentbe są zarówno osoby indywidualne jak i firmy, wykupujące pakiety dla swoich pracowników. Przede wszystkim uczniami są osoby dorosłe, chcące wykorzystać język praktycznie, najczęściej zawodowo.

  Szkoła zatrudnia polskich oraz zagranicznych lektorów z różnych krajów świata. Wystarczy wypełnić test jezykowy, wybrać poziom i nauczyciela i rozpocząć naukę. Kursy online cieszą się rosnącą popularnością i frekwencją, a kursy e-learningowe języków obcych niją rekordy. Choć może to być zaskakujące, ze względu na postęp technologiczny i nowe techniki uczenia się, specjaliści zajmujący się edukacją zapewniają, że e-learning stanowi świetny sposób na zapewnienie, że Ty również możesz stać się wielojęzyczny.

  Oferta firmy

  Fluentbe to internetowa szkoła języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Szkoła oferuje metodę nauki angielskiego opartą na całkowitej imersji, czyli zanurzeniu się w języku. Dzięki niej nowe umiejętności językowe nabywa się bardzo szybko, poprzez interakcje zbliżone do naturalnych. Kursant spotyka się na żywo z lektorem, będąc w domu, pracy lub w innym miejscu, w którym ma dostęp do internetu. We Fluentbe proponują zajęcia w kameralnych, 2-4 osobowych grupach. Szkoła oferuje również przygotowanie do egzaminów oraz kursy tematyczne:

  Business English Angielski w podróży Angielski medyczny Angielski w IT Angielski turystyczny

  Fluentbe to internetowa szkoła językowa. Zajęcia odbywają się w małych grupach z nauczycielem na żywo. Metoda nauki Fluentbe skierowana jest głównie do osób dorosłych i nastawiona jest na mówienie i praktyczne wykorzystanie języka, a nie na rozwiązywanie testów. Porównaj ofertę szkoły z konkurencją naszej stronie.

  Opinia końcowa

  Nauka online ma wiele zalet. Ponieważ uczący się uczęszcza do klasy w swoim własnym środowisku, mogą ją lepiej kontrolować. Mogą dostosować oświetlenie, temperaturę i poziom hałasu do tych, z którymi są wygodne. Im są bardziej komfortowe, tym lepiej mogą się uczyć. Unikają również problemu potencjalnie uciążliwych kolegów z klasy.

  Praca wykonywana w klasie może być także bardziej skoncentrowana na Internecie. Gdy praca grupowa odbywa się za pomocą czatów tekstowych lub wideo, łatwiej jest skoncentrować się na danym temacie. Zasugerowano, że grupa online wkłada dużo więcej wysiłku w to zadanie. Opinie przekazywane online mogą być dogłębne i spójne.

  Jeśli szukasz ciekawych zajęć obejmujących aktualne zagadnienia, z nauczycielami, którzy sprawiają, że każda rozmowa jest przyjemna, Fluentbe jest idealnym miejscem do odkrywania ekscytującego świata nauki języków. Nauka z Fluentbe to coś więcej niż powtarzanie słów z listy słownictwa i książki gramatycznej.

  Kursy online są aktywne i teraźniejsze. Pracując online, poznasz pożądane różne materiały do nauki, które pozwolą Ci na bardziej efektywną naukę języka. Kursy zostały stworzone dla studentów wszystkich poziomów, od początkującego do zaawansowanego. Rozpoczynając lekcje, przeprowadzasz test poziomu, abyśmy mogli zobaczyć Twoje specyficzne potrzeby w języku. Kursy tutaj można wykonać samodzielnie lub z innym uczniem.

  Fluentbe
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fluentbe

  Twoja opinia