NiezależnaOpinia

  Opinie Eneba

  Rynek gamingowy wciąż na topie

  Gry komputerowe i gry wideo to nadal prężnie rozwijający się rynek. Jest to świetna forma cyfrowej rozrywki, z której korzysta bardzo dużo osób. Eneba to jedna z tych platform internetowych, która umożliwia nam zakup gier w sposób wygodny i szybki. Jest to sklep internetowy stworzony przez grupę firm tworzących oprogramowanie - Helis. Helis specjalizuje się w dziedzinach kreatywnych oraz w popularnym dzisiaj esporcie. Cała spółka swoją siedzibę ma w Kownie, na Litwie.

  Oferta sklepu internetowego

  Eneba to platforma internetowa, która oferuje nam usługi zakupu cyfrowych kluczy do gier komputerowych i gier wideo. Mżemy przebierać w grach na takie platformy jak Steam, Nintendo, PSN, Xbox, Origin, GOG, Battle,net i wiele więcej. Poza tym, Eneba oferuje bardzo szeroką gamę rodzajów gier, np. strategiczne, przygodowe, FPS, MMORPG, RPG, gry akcji, indie, wyścigowe, platformowe, sportowe, czy symulacja. To jednak nie wszystko, bo z pewnością każdy gracz znajdzie dla siebie odpowiedni typ gier, który najbardziej będzie mu odpowiadał. Oprócz tego, Eneb sprzedaje doładowania na takie platformy jak Xbox Live, Battle.net, Origin, PSN, a także do konkretnych gier, które mogą nas zainteresować. Ponadto, sklep internetowych oferuje w swoim asortymencie wiele kart podarunkowych na praktycznie wszystkie platformy. Możemy ich wyszukiwać na podstawie platformy, która nas interesuje, popularności karty podarunkowej, a także na pdostawie kraju, w którym miałaby być używana. To jednak nie wszystko jeśli chodzi o ofertę Eneby, ponieważ sklep ten oferuje swoim klientom również programy, antywirusy, pakiety typu Internet Security, i nie tylko. Poza ofertami płatnymi, Eneba umożliwia swoim klientom (oraz potencjalnym klientom) dostęp do bloga, na którym każdy gamer może poczytać o nowinkach ze świata gamingu czy o doświadczeniach innych gamerów z cyfrowego świata. Stali klienci Eneby, powinni bacznie obserwować działania firmy, ponieważ na stronie internetowej czasami organizowane są również giveaway'e.

  Jak dokonać zakupu na Eneba?

  Sklep internetowy Eneba jest bardzo prosty jesli chodzi o użycie. Wybieramy produkt, podajemy nasze dane, wybieramy rodzaj zapłaty, i to tyle! Po kilku minutach możemy cieszyć się dopiero co zakupioną grą i zagłębić się w nasz cyfrowy świat! W przypadku problemów technicznych mamy możliwość skontaktowania się z ekipą sklepu poprzez adres mailowy lub korzystając z numeru telefonu. Zawsze jednak, przed kontaktem z biurem obsługi klienta, warto jest zapoznać się z listą najczęściej zadawanych pytań - FAQ.

  Kto jest klientem Eneby?

  Potencjalnymi klientami sklepu internetowego Eneba są gracze-amatorzy. Nie zmienia to faktu, że każdy może zajrzeć na stronę, chociażby w poszukiwaniu gier, które mogłyby się okazać interesujące. Oprócz tego, oferta kart podarunkowych i doładowań jest idealna również dla tych osób, które szukają prezentu urodzinowego dla swoich znajomych, którzy już obracają się w świecie gamingu. Oferta Eneby jest zatem odpowiednia przede wzystkim dla osób, które już w jakiś sposób miały do czynienia z grami komputerowymi i grami wideo. Niemniej jednak, w niektórych przypadkach również osoby, które nie maja pojęcia na temat tej dziedziny, znajdą tam coś dla siebie.

  Podziel się swoją opinią!

  Każdego dnia rośnie ilość rozwijających się platform gamingowych. Warto jest zatem zapoznać się z opiniami na temat takich stron jak Eneba, aby nasze doświadczenie w ich korzystaniu było kompletne i jak najlepsze. Twoja opinia o tym sklepie z pewnością pomoże innym osobom!

  Eneba
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Eneba

  Twoja opinia