NiezależnaOpinia

  Opinie Chocolissimo

  Szukasz pomysłu na oryginalne życzenia lub prezenty świąteczne? Już nie musisz! Zobacz niepowtarzalną czekoladową kolekcję Chocolissimo. Znajdziesz w niej wykwintne, ręcznie robione praliny w drewnianych szkatułkach, czekoladowe gadżety i figurki, eleganckie zestawy prezentowe, personalizowane prezenty na Święta Bożego Narodzenia, a także czekoladowy telegram – słodką wiadomość z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, pisaną czekoladą! Także w ofercie Chocolissimo można znaleźć czekoladowe tafle o oryginalnych smakach, czekoladę do picia w wielu smakach, tabliczki czekolady dla koneserów. Prezenty z personalizacją są nieustającym hitem Chocolissimo. Nic tak nie wzrusza, jak prezenty od serca. Personalizacja nadaje przedmiotom wyjątkowego, intymnego charakteru. Chocolissimo ma wiele pomysłów dla Cię na wyjątkowy prezent: czekoladki z własnym zdjęciem, czekoladki z nadrukiem, a także fotoczekoladę – bestseller wśród fotoprezentów na Walentynki. Jeżeli szukasz prezentu prostego i eleganckiego – zobacz praliny Chocolissimo w szkatułkach z grawerowaniem, do jakich możesz dodać własną treść (imiona, datę ważnego wydarzenia, własny podpis, krótką dedykację). A jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla pracowników lub partnerów biznesowych, zobacz u Chocolissimo ofertę upominków i słodkich gadżetów. Ręcznie robione czekoladki Chocolissimo to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, również duże możliwości dla firm, szukających odpowiedniego produktu jako formy promocji lub podziękowania. Chocolissimo posiada bogatą ofertę pomysłów czekoladowych na świąteczne upominki biznesowe – na Boże Narodzenie, Wielkanoc i każdą inną okazję. Oprócz tego Chocolissimo ma możliwość wykonania czekolad o dowolnym kształcie i smaku z nadrukowanym logo firmy, personalizowanych opakowań, wstążek – w czekoladowym biznesie Chocolissimo nie ma ograniczeń. Słodka niespodzianka gwarantowana!

  Chocolissimo to pasja!

  Historia Chocolissimo związana jest z podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem. Chocolissimo to przede wszystkim pasja działającego zespołu firmy, który dba każdego dnia, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości. Chocolissimo dba o każdy szczegół i każdy zmysł. Każdego dnia firma dąży do tego, aby oferować produkty o najwyższej jakości i pysznym smaku. W ofercie Chocolissimo można znaleźć ręcznie robione produkty od wybitnych belgijskich i francuskich czekoladników. Do produkcji czekolad Chocolissimo nie skąpi stuprocentowego kakaowego masła, które nadaje czekoladzie smukłego wyglądu, a wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców.

  Tradycyjne receptury i unikalne smaki

  Chocolissimo

  Produkty Chocolissimo to nie tylko jakość i smak czekolady dla koneserów. Chocolissimo dba również o różnorodność asortymentu, wiedząc, że czekolada jest formą wyjątkowych upominków, od wieków serwowana jest na gościnnych stołach, jest dla zaspokojenia własnych pragnień. Dlatego Chocolissimo oferuje ok. 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladowe fondue, czekoladę do picia w rozmaitych formach, ręcznie wylewane tafle czekoladowe, owoce w czekoladzie, rozmaite rodzaje trufli. Każdy z produktów Chocolissimo jest czystą przyjemnością, wypełnioną szczerymi emocjami oraz mocą wrażeń. W Polsce firma Chocolissimo jest obecna od 2004 roku. Firma jest producentem i dystrybutorem marek, tworzonych przez zakłady cukiernicze z Francji, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Niemiec, a nawet Australii i Madagaskaru. Produkty firmy to najciekawsze pozycje wykonane według receptur doświadczonych czekoladników. Chocolissimo ciągle udoskonala nie tylko swoją ofertę i jakość produktów, ale również formę ich dostawy. Jest w pełni odpowiedzialna za doręczenie produktów w pełnowartościowej formie. Wszystkie wysyłane produkty Chocolissimo są starannie pakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. W przypadku wysokich temperatur Chocolissimo dołącza do przesyłek chłodziwo, które utrzymuje odpowiednią temperaturę w przesyłce i zapobiega rozpuszczeniu czekoladek.

  Tylko to, co najlepsze

  Chocolissimo przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości. Wszystkie czekoladki Chocolissimo są wykonane tradycyjnymi metodami, stosując tylko świeże i wyselekcjonowane składniki. Zwróć uwagę na krótki okres przydatności czekoladek – jest to najlepszą gwarancją świeżości i jakości składników. Chocolissimo dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Cię satysfakcję z dokonanego zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu byłeś niezadowolony z produktu Chocolissimo, możesz podać reklamacje emailowo.

  Pozostaw swoją opinią!

  Czy masz wiedzę na temat Chocolissimo? Być może korzystałeś już z oferty czekoladowej tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Chocolissimo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Chocolissimo

  Twoja opinia