Chernobylite Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
tomek
Choć od katastrofy w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej minęło już grubo ponad trzydzieści lat, to jednak temat nadal powraca jak bumerang. Motyw ten został już przemaglowany niemalże na wszystkie ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  gra

  Choć od katastrofy w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej minęło już grubo ponad trzydzieści lat, to jednak temat nadal powraca jak bumerang. Motyw ten został już przemaglowany niemalże na wszystkie możliwe sposoby, zarówno przez autorów książek, jak i twórców filmów, seriali i gier wideo. W tym ostatnim przypadku za wzór robi popularna seria STALKER, która w fenomenalny sposób przedstawiła Strefę Wykluczenia. Swoich sił postanowiło spróbować także polskie studio The Farm 51, które miało naprawdę ambitne plany, co do swojego projektu. zięki skanowaniu 3D najnowsza produkcja studia The Farm 51 oferuje oprawę wizualną z najwyższej półki. Pod względem detali i szczegółowości otoczenia, gra zostawia w tyle nawet projekty z ogromnymi budżetami. A do tego trzeba zauważyć, że do uruchomienia gry na wysokich detalach nie potrzeba wcale bardzo mocnego komputera. Testowałem ten tytuł na stosunkowo przestarzałym pececie (GeForce GTX 1060 6GB, Intel Core i5-7500, 8 GB RAM), a mimo to system większość suwaków ustawił mi automatycznie na Ultra. Podczas grania nie zauważyłem większych spadków płynności, oprócz bardziej spektakularnych momentów. Gra jest fajna. Polecam.


Inni również oglądali