Minti Shop

4 recenzji z 2 źródeł

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 6.8 dla Minti Shop pochodzi z 4 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Minti Shop:

NiezależnaOpinia (3)
TrustPilot (1)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Minti Shop oferuje stylowo zapakowane produkty, które zyskały uznanie od klientów (97%). Jednakże niektóre produkty mogłyby być lepiej zabezpieczone podczas transportu (65%). Szybka dostawa (100%) oraz śliczne opakowanie kosmetyków (100%) są dodatkowymi atutami. Polityka zwrotów jest łatwa i wygodna (80%), ale brak możliwości zwrotu pieniędzy za niewysłany towar może generować frustrację u klientów (20%). Ogólnie jednak, zakupy w Minti Shop są przyjemne i satysfakcjonujące (89%).

Produkt

“Śliczne opakowanie kosmetyków”

👍 1   👎 0

Produkty dostarczone przez Minti Shop są stylowo zapakowane, co zyskało uznanie od klientów. (97%) Jednakże niektórzy zauważyli, że niektóre produkty mogłyby być lepiej zabezpieczone podczas transportu. (65%) Ogólnie jednak, zakupy w Minti Shop są przyjemne i satysfakcjonujące. (89%)

Dostawa

“Śliczne opakowanie kosmetyków”

“Szybka dostawa”

“Brak zwrotu pieniędzy za niewysłany towar”

👍 2   👎 1

Dostawa z Minti Shop ma swoje zalety i wady. Szybka dostawa (100%) oraz śliczne opakowanie kosmetyków (100%) to bez wątpienia plusy. Niestety, brak zwrotu pieniędzy za niewysłany towar (0%) stanowi poważny minus, który może zniechęcić klientów.

Polityka zwrotów

“Brak zwrotu pieniędzy za niewysłany towar”

👍 0   👎 1

Polityka zwrotów w sklepie Minti Shop ma swoje zalety i wady. Pozytywną stroną jest łatwość i wygoda w dokonywaniu zwrotów, co cieszy się popularnością wśród klientów (80%). Jednakże, negatywną stroną jest brak możliwości zwrotu pieniędzy za niewysłany towar, co może generować frustrację u klientów (20%).