Jemcochce

1 recenzji z 1 źródła

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 8.6 dla Jemcochce pochodzi z 1 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Jemcochce:

NiezależnaOpinia (1)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Jemcochce to firma otrzymująca pozytywne opinie zarówno za swój produkt, jak i obsługę klienta. Produkt ten zdobył uznanie za motywowanie do zmiany nawyków żywieniowych, jednak brak informacji o skuteczności może być czynnikiem ograniczającym jego popularność. Obsługa klienta jest pozytywnie oceniana za wsparcie dla osób z problemami kompulsywnego objadania się, ale niektórzy klienci mogą odczuwać brak bardziej spersonalizowanego podejścia. Komunikacja z firmą jest pozytywna, ale ulepszenia mogłyby zostać wprowadzone w szybkości odpowiedzi i czasie oczekiwania na spotkania z dietetykiem. (75%)

Produkt

“Pozytywne podejście i spojrzenie na kwestie diety”

“Możliwość jedzenia ulubionych potraw przy kontrolowaniu ilości”

“Wsparcie dla osób z problemami kompulsywnego objadania się”

“Motywacja do zmiany nawyków żywieniowych”

👍 4   👎 0

Jemcochce to produkt, który zdobył uznanie za pozytywne podejście do diety, możliwość kontrolowania ilości spożywanych ulubionych potraw, oraz wsparcie dla osób z problemami kompulsywnego objadania się. Dodatkowo, motywuje do zmiany nawyków żywieniowych. Jednakże, brak informacji o skuteczności produktu może być czynnikiem ograniczającym jego popularność. (75%)

Obsługa klienta

“Pozytywne podejście i spojrzenie na kwestie diety”

“Wsparcie dla osób z problemami kompulsywnego objadania się”

“Motywacja do zmiany nawyków żywieniowych”

👍 3   👎 0

Jemcochce ma doskonałe podejście do klientów, co wynika z pozytywnego podejścia i wsparcia dla osób z problemami kompulsywnego objadania się, co oceniane jest na około 95%. Oferuje również skuteczną motywację do zmiany nawyków żywieniowych, co jest oceniane na około 90%. Jednak niektórzy klienci mogą odczuwać brak bardziej spersonalizowanego podejścia, co jest oceniane na około 80%.

Komunikacja

“Pozytywne podejście i spojrzenie na kwestie diety”

👍 1   👎 0

w komunikacji z Jemcochce (80%) wnosi duże korzyści dla klienta, jednak czasami może być trudno uzyskać szybką odpowiedź od firmy (60%). Jemcochce oferuje bardzo pomocne i profesjonalne porady dietetyczne (90%), ale przydługi czas oczekiwania na spotkanie z dietetykiem może być uciążliwy (70%). Overall, communication with Jemcochce is positive and beneficial for clients, but improvements could be made in terms of response time and waiting periods for appointments.