Zakupy Auchan Opinie

: 2
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-02-05
kilka produktów
Supermarket bardzo tani, do tego z dużą ilość produktów. Pieczywo jest ok, nie takie jak z piekar...Czytacz dalej
Konrad

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-01-14
Avokado i jogurt fantazja
14 stycznia 2023 18.15 zrobilam zakupy. To juz kolejny raz kiedy zostalam oszukana..avokado cena ...Czytacz dalej
Klientka

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Supermarket bardzo tani, do tego z dużą ilość produktów. Pieczywo jest ok, nie takie jak z piekarni ale spokojnie można zjeść. Do tego duży wybór owoców i warzyw, trzeba dodać, widocznie świezych jest na plus. Asortyment sklepu internetowego Auchan jest taki sam, jak w przypadku stacjonarnych supermarketów. W Auchan zakupy przez Internet zrobisz niezależnie od tego, czego akurat potrzebujesz. Znajdziesz tam wszystkie świeże produkty, takie jak pieczywo, owoce, warzywa czy mięso, a także gotowe dania, przekąski, półprodukty, napoje oraz artykuły przemysłowe. Dodatkowo w Auchan online zakupisz też różnego rodzaju kosmetyki, chemię gospodarczą, artykuły dla niemowląt, produkty dla zwierząt i wiele innych. Dla wielu osób istotny będzie zapewne też fakt, że w Auchan zakupy online mogą także obejmować alkohole.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Avokado i jogurt fantazja

  14 stycznia 2023 18.15 zrobilam zakupy. To juz kolejny raz kiedy zostalam oszukana..avokado cena 3.99 a ja na paragonie 7.99 przy 3 szt robi roznice. Kolejne oszustwo ze strony auchan modlinska jogurt fantazja kupujesz 3 a 4 za grosz..i znowu cena normalnie policzona..oczywiscie zauwazylam w domu..więc nie chcialam wracac..wiecej kosztuje benzyna..jestem wkurzona i nie będę robic u was zakupów..to juz kolejny raz kiedy mnie oszukaliscie...to jest zlodziejstwo..ogólny chaos na sklepie..ciągłe przestawianie towarów jest denerwujące...po co to robicie...nie będę juz robic u was zakupow...


Inni również oglądali