NiezależnaOpinia

  Opinie Pyszne.pl

  Ile razy zamówiłeś już jedzenie online? Dziesiątki, setki? A może jesteś nowy i to Twój pierwszy raz? Jeśli chcesz być świadom tego co zamawiasz, poczytaj o przeżyciach innych użytkowników. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Zwłaszcza pieniądze i czas na niezrealizowane czy spóźnione zamówienia. Sprawdź sam i podejmij mądrą decyzję!

  Aż tak pysznie? - Pyszne.pl

  Historia największego dotychczas portalu do zamawiania jedzenia w Polsce rozpoczyna się w jednym z największych polskich miast, Wrocławiu. Gdzie dwudziestoparoletni przedsiębiorcy, Arkadiusz Krupicz i Piotr Czajkowski zainspirowani praktyką w Niemczech, tym jak niemcy chętnie zamawiają jedzenie online, postanowili przedsięwziąć się stworzenia portalu pośredniczącego pomiędzy restauracją, a klientem na naszym rodzimym podwórku. Aby odciążyć restaurację z dodatkowych obowiązków, a klientom dać to co już od dawna było w zasięgu ręki. W 2010 roku zebrali ponad pół miliona złotych z dotacji z unii europejskiej oraz pomocy rodziny i ruszyli z portalem. Zbudowali system do zamawiania posiłków online, następnie udostępniając specjalne terminale pyszne pl w ramach których restauracje realizowały zamówienia od klientów, jednocześnie pozwalając obserwować czas dostawy. Dostrzegli swój udział w gastronomicznym rynku online i wygrali batalię. W 2014 roku wartość obrotu firmy wynosiła ok. 150 milionów złotych, żeby rok później przekroczyć 200 milionów. Według jednego z twórców mają szansę osiągnąć miliard złotych obrotu do 2020 roku! Według twórców portalu dla pyszne pl przychodzi nie mniej niż 55% wpływów ze sprzedaży jedzenia online w Polsce. Ich główny konkurent pizza portal, mimo swojej wysokiej pozycji nie może się z nimi równać, ponieważ pyszne pl posiada w swojej ofercie kilka tysięcy restauracji więcej. W 2012 roku Pyszne.pl zostało przejęte przez holenderski serwis takeaway.com, działającego w 11 krajach europy, a za tym poszła inwestycja dokonana przez holendrów w wysokości 25 milionów złotych w Pyszne pl. Chcemy umożliwić internautom zamówienie na Pyszne.pl dań z każdej restauracji o jakiej pomyślą - mówią Krupicz i Czajkowski. Także z takiej, która nie oferuje dostaw do domu czy biura.

  Gotówka czy płatność online?

  Pyszne.pl jest darmowe dla każdego konsumenta, który ma ochotę na świeżą porcję sałatki, a portal pobiera prowizje od lokalu w wysokości 10-12% za każde zamówienie. Mają w ofercie tysiące restauracji - azjatyckie, indyjskie, śródziemnomorskie, chińskie, japońskie, koreańskie. Oczywiście nie brakuje na portalu połączeń z naszymi rodzimymi knajpami, więc możemy zamówić także domowy obiad, schabowy czy pierogi. Oferta jest naprawdę rozległa. Wystarczy wejść na Pyszne.pl, wpisać adres swojego pobytu, znaleźć ulubioną restaurację, wybrać danie, następnie sposób płatności - gotówką, kartą czy online - i złożyć zamówienie. Teraz już tylko wystarczy czekać i obserwować czas dostawy dostępny w aplikacji bądź na stronie internetowej. Firma prowadzi także system lojalnościowy skierowany do restauracji jak i klientów. Pyszne.pl Pieczątki to program, który pozwala na rozdawnictwo pieczątek przez restauracje, za każde zamówienie otrzymasz jedną pieczątkę. Po uzbieraniu pięciu pieczątek, dostaniesz voucher równy 10% sumy Twoich poprzednich zamówień. Voucher możesz wykorzystać tylko w tej samej restauracji, w której zebrałeś pieczątki i składałeś zamówienia. Jak każdy szanowany serwis, Pyszne.pl prowadzi swojego bloga pod wodzą Pani Aleksandry i Joanny. Pyszne.pl działa także w strefie premium oferując wiele zniżek od swoich partnerów.

  Pyszna Obsługa - Pyszne.pl Kontakt

  W zakładce obsługi klienta możemy złożyć skargę, zadać pytanie bądź doradzić co takiego serwis mógłby wprowadzić nowego. Mamy trzy opcje do wyboru, albo kontaktujemy się w imieniu właściciela restauracji, jesteśmy przedstawicielami prasy bądź chcemy złożyć propozycję biznesową. Poza tym jestem tam wiele tematów opisanych w przystępny sposób, przez które wiele ludzi już przeszło, więc i na pewno my znajdziemy rozwiązanie naszego problemu.

  Chciałbyś się podzielić opinią? Serdecznie do tego zapraszamy! Karma wraca, pamiętaj - Ty pomożesz komuś, ktoś pomoże Tobie. I tak się buduje świetną sieć komunikacji, która pozwala oszczędzać nasze ograniczone zasoby, opinia jest kluczem! Ogrom wdzięczności dla Ciebie, jeśli będziesz skłonny zostawić od siebie kilka słów na temat portalu. Dzięki!


  Czas na lato z Pyszne.pl

  Pyszne.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Pyszne.pl

  Twoja opinia