Polski Koszyk Opinie

: 5
20% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2022-12-01
Produkty spożywcze
Nie wiem co mnie natknęło zrobić zakupy w innym sklepie internetowym niż dotychczasowy. W paczc...Czytacz dalej
Ula

Najwięcej głosów recenzja

  2021-04-02
Paczka żywnościowa.
Beznadziejny sklep. Nie realizują na czas zamówień. Paczka zamówiona , z wyprzedzeniem 15 dni , z...Czytacz dalej
Waldemar

Opinie (5)

  (0)

 (0)

  (0)

  (1)

  (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Produkty spożywcze

  Nie wiem co mnie natknęło zrobić zakupy w innym sklepie internetowym niż dotychczasowy.
  W paczce brakowało prawie 1/4 zamówienia, podobnie jak w zamówieniu z 2018r. nic się więc nie zmieniło. Brakowało akurat najważniejszych produktów (dużych mieszanek krakowskich, zup), popsuło to nam imprezę bo brakowało przez to polskiego jedzenia a jesteśmy zagranicą, nie możemy dokupić w 3 dni.
  Że nie wszystko zostanie wysłane dowiadujesz się dopiero po wysyłce, nie ma możliwości anulowania zamówienia ani domówienia czegoś w zastępstwie.
  Wiadomość z informacją o brakach wysłana 11/11, pieniądze zwrócone dopiero 1/12. Nadpłata za paczkę powyżej 10 kg nie jest zwracana, chociaż paczka bez brakujących elementów ważyła poniżej 10 kg co wykazuje protokuł UPS, zatrzymali sobie te pieniądze.
  Tym razem zapamiętam, żeby już nigdy nie wykonywać zamówienia w tym sklepie, rozumiem też, dlaczego zostały wyłączone opinie o sklepie na fejsie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Paczka żywnościowa.

  Beznadziejny sklep. Nie realizują na czas zamówień. Paczka zamówiona , z wyprzedzeniem 15 dni , z dostawą na święta jest realizowana po świętach. Potrzebująca osoba dla której zamówiłem paczkę została BEZ NICZEGO.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Uwaga! Oszuści!

  Jeśli nie chcecie kłopotów i nerwów, uciekajcie jak najdalej! Absolutnie nie płaćcie z góry. Nie zobaczycie ani zakupów, ani pieniędzy. Brak kontaktu ze sklepem. Szkoda, że przez takich oszustów ludzie zniechęcają się do zakupów internetowych.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  nie polecam !!!

  Sklep lezy i kwiczy, zaskoczyl mnie czas realizacji zamowienia (8 tygodni) ale z uwagi na sytuacje mozna zrozumiec. Szkoda tylko ze po oplaceniu zamowienia na wiadomosci odpowiadaja (jesli juz, odpowiedzieli na 2 z 10) z wielkim opoznieniem i nie na temat, po anulowaniu zamowienia nie zwracaja calej kwoty, wczesniej mialam pewne zastrzezenia co do sposobu pakowania przesylek ale teraz ? Dno, dno, dno


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  tragedia

  realizacja zamowienia to 1,5 msc.


Inni również oglądali