Organic24

Wszystkie opinie

Organic24

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Maczfit
Maczfit
0 opinie

Catering dietetyczny jest modny od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ta moda skończyła się z dnia na ...

Logo Cafe Silesia
Cafe Silesia
0 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo Lokalny Rolnik
Lokalny Rolnik
0 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Logo Dolina Lawendy
Dolina Lawendy
0 opinie

Chcesz kupić prawdziwy i naturalny miód w internecie? W obecnych czasach pełno jest wzbogacanych syntetycznie oraz sztucznych miod...

Organic24

Wiemy jak trudne jest dostanie zdrowej żywności w większości sklepów, jej dostępność nie jest taka duża, chociaż ciągle się polepsza. Jedzenie zdrowej żywności jest bardzo ważne jeżeli chcemy dbać o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Spożywanie zdrowej żywności jest również bardzo dobre dla naszej odporności. Jedzenie chemicznych i wysoko przetworzonych produktów może bardzo negatywnie wpłynąć na to jak się czujemy i jak zachowuje się nasz organizm, a tego konsekwencje mogą być bardzo poważne. Szukasz zdrowych produktów? Jesteś na specyficznej diecie? Nie jesz produktów odzwierzęcych? Starasz się dbać o swoje zdrowie? Szukasz sklepu z dużą bazą zdrowych i organicznych produktów? Na tej stronie znajdziesz opinie klientów oraz szczegóły dotyczącej sklepu Organic24, który specjalizuje się w sprzedaży zdrowej żywności oraz produktów ekologicznych. Opinie klientów mogą być bardzo ważne, jeżeli chcemy poznać prawdziwą wartość firmy oraz podjąć decyzję dotyczącą zakupów. 

 

O sklepie Organic24
Organic Farma Zdrowia
jest notowana na rynku NewConnect od 2008 roku. Jest to sieć samoobsługowych delikatesów ekologicznych. Firma posiada 31 punktów stacjonarnych w największych miastach Polski oraz sklep online. Organic otrzymał tytuł najlepszej sieci handlowej w 2011 i 2012 roku na ORGANIC Marketing Forum. Od 6 lipca 2016 roku największych udziałowcem firmy stał się dystrybutor żywności ekologicznej we Włoszech - ECORNATURASI S.P.A. 

 

Produkty oraz obsługa klienta firmy Organic24 
Firma Organic Farma Zdrowia posiada sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. W ich ofercie znajdziemy kilka tysięcy artykułów, z czego większośc pochodzi z ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych. Oprócz tego dostaniemy również produkty od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki. Większość firm, z którymi współpracuje Organic  posiada certyfikaty żywności ekologicznej, reszta z nich to między innymi produkty bezglutenowe, wegetariańskie, wegańskie, bezcukrowe, a także bez laktozy. 

Produkty podzielone są na 2 grupy - “suche” oraz “świeże”, dlatego przy niektórych zamówieniach konieczna jest dopłata. Przy warzywach jest to 4.99 zł, formą zabezpieczenia jest wkład chłodzący. Zamawiając świeże mięso musimy dopłacić 9,99 zł , za zabezpieczenie boksem i wkładem chłodzącym lub suchym lodem. Jeżeli zamawiamy produkty mrożone zabezpieczone są one styroboxem z suchym lodem, a dopłata za to wynosi 14,99 zł. 

Mieszkając w Warszawie lub okolicy możemy odebrać produkty na Jagiellońskiej 82a lub wybrać dostawę chłodniczą do domu tego samego dnia. Dostępna jest ona jeżeli złożymy zamówienie do godziny 10:00. Jeżeli mieszkamy poza Warszawą możemy wybrać dosta∑e kurierem FedEx, DPD, UPS, InPost, paczkomatem 24/7 InPost oraz Pocztą Polską (również do Punktu odbioru - Żabka, Orlen). Jeżeli posiadamy jakiekolwiek pytania lub wątpliwości możemy skontaktować się z obsługą klienta poprzez Skype (opcja dostępna na stronie) oraz przez infolinię dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. 

 

Opinie klientów, skargi oraz komplementy dotyczące firmy Organic24
Kupujesz w sklepie Organic24?Jak oceniasz zakupy w ich sklepie? Chętnie dowiemy się wszystkiego o Twoich doświadczeniach związanych z tym sklepem. Jak oceniasz obsługę klienta? Czy jest miła i pomocna? Jak oceniasz jakość i dostępność produktów na stronie i w sklepach stacjonarnych? Czy poleciłbyś sklep Organic24 swoim znajomym? Daj nam znać, Twoja opinia jest bardzo ważna imoże wpłynąć na decyzje innych konsumentów. Więcej opinii klientów na temat firm, sklepów i marek znajdziesz klikając tutaj