Maczfit

Wszystkie opinie

Maczfit

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo SportFood
SportFood
1 opinie

Żywienie jest to, bez czego niemożliwe jest istnienie ani jednego żywego stworzenia Dlatego im bardziej ja...

Logo YFOOD.PL
YFOOD.PL
0 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo Chocolissimo
Chocolissimo
1 opinie

Szukasz pomysłu na oryginalne życzenia lub prezenty świąteczne? Już nie musisz! Zoba...

Logo KFC
KFC
4 opinie

KFC (nazwa ta pierwotnie byÅ‚a skrótem od Kentucky Fried Chicken) to restauracja typu fast-food, która specjalizuje si&Aum...

Maczfit

Catering dietetyczny jest modny od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ta moda skończyła się z dnia na dzień. Nic dziwnego, że dieta potocznie zwana “pudełkową” to duże udogodnienie, oszczędność czasu i pewność, że jemy to, co dla nas dobre, a jeśli robimy to dobrze, to także doskonały smak. Wszystko leży w przypadku diety w naszych rękach, w naszej decyzji. Wystarczy wybrać odpowiednie menu a zamówione posiłki trafiają codziennie rano pod adres domowy. Jedną z takich firm jest Maczfit.

O firmie Maczfit
Firma Maczfit powstała w 2015 roku. Została założona przez Macieja Lubiaka - sportowca, restauratora i przedsiębiorcę. Maczfit oferuje tzw. Diety pudełkowe w ponad 400 miastach w Polsce. Cała firma zatrudnia ponad 300 osób do całościowej obsługi jej funkcjonowania. Maczfit posiada zróżnicowaną ofertą, dopasowaną do każdego budżetu z dostawą do dom. Catering MaczFit działa w wielu miastach Polski. Katering pudełkowy to wygodna forma diety. Do wyboru posiadają zestawy: Fit, Slim, Vege, Diabetic, Vegan, Hypo Hashimoto, Care, No Gluten & Lactose, Dash, Mami. Catering dietetyczny Maczfit to 12 zbilansowanych programów dietetycznych, dostosowanych do zróżnicowanych indywidualnych potrzeb, Wybór Menu - w którym codziennie każdy klient może zdecydować się na cokolwiek z dostępnych 25 dań. Mowa tutaj o posiłkach z diety zwanej SIRT oraz popularny detoks sokowy. Ten ostatni znacząco oczyszcza nasz organizm ze wszelkich toksyn. Zamówienie posiłków odbywa się za pomocą Panelu Klienta, Biura Obsługi Klienta, a także Aplikacji mobilnej. Posiłki są dostarczane osobiście na wskazany adres z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Aplikacja Maczfit oferuje możliwość wyuczenia się dobrych nawyków. Dlatego posiada funkcję przypominania o piciu wody oraz o tym, że nadchodzi czas na kolejny posiłek. Pozwala również monitorować postępy wybranej diety w czasie.

Oferta Maczfit
Maczfit oferuje różnorodność menu i szeroki wybór diet, które można dostosować do własnych preferencji i potrzeb. Jakość, przygotowanie i dobór składników jest pod stałym nadzorem dietetyków pracujących dla Maczfit. Dlatego oferują kuchnię śródziemnomorską, azjatycką czy indyjską, które nie powtarzają się w zamawianym menu. W Ofercie Maczfit można znaleźć 12 programów dietetycznych. Dieta slim - dla osób pragnących zredukować wagę ciała, FIT - dla osób aktywnych oraz dieta INTERMITTEN FASTING, która zakłada odżywianie w ciągu 6-10 godzin w tzw. okienku żywieniowym. Opakowania Maczfit trafiły do ​​wszystkich dużych i średnich miast w Polsce, a zakres dostaw wciąż się poszerza. Firma Maczfit poszerzyła swoją ofertę o akcesoria promujące i usprawniające zdrowe odżywianie, takie jak pakowane izolowane torby czy wygodne butelki z filtrowaną wodą. Zwroty i reklamacje w sklepie SuperWnetrze.pl. W przypadku rezygnacji z zamówienia produktu w pozostałym okresie zamówienia, klient ma prawo do zwrotu niewykorzystanego okresu zamówienia od dnia skutecznego dostarczenia rezygnacji klienta. Do usługodawcy. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta lub złożenie reklamacji w panelu klienta. Możesz także sskontaktować się z nami w inny sposób. Skorzystaj z poczty elektronicznej.

Opinie klientów o Maczfit
Korzystałeś z usługi Maczfit? Chcesz podzielić się swoim zdaniem? Masz doświadczenie? Z przyjemnością poznamy każdą Twoją opinię związaną z tą usługą. Każda indywidualne zdanie i opinia pomoże innym lepiej poznać jakość obsługi oferowaną przez tę usługę. Podziel się z nami czasem realizacji zamówienia, szybkością wysyłki oraz jakością otrzymanych produktów. Każda Twoja opinia będzie dla nas cenna - zostaw swoją recenzję już teraz.