Maczfit

Wszystkie opinie

Maczfit

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Everli

Everli

1 opinie

Twoja lodówka jest pusta, ale nie chce Ci się wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy? Na myśl o staniu w kolejce robi...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...

Logo Lokalny Rolnik

Lokalny Rolnik

1 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Maczfit

Catering dietetyczny jest modny od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ta moda skończyła się z dnia na dzień. Nic dziwnego, że dieta potocznie zwana “pudełkową” to duże udogodnienie, oszczędność czasu i pewność, że jemy to, co dla nas dobre, a jeśli robimy to dobrze, to także doskonały smak. Wszystko leży w przypadku diety w naszych rękach, w naszej decyzji. Wystarczy wybrać odpowiednie menu a zamówione posiłki trafiają codziennie rano pod adres domowy. Jedną z takich firm jest Maczfit.

O firmie Maczfit
Firma Maczfit powstała w 2015 roku. Została założona przez Macieja Lubiaka - sportowca, restauratora i przedsiębiorcę. Maczfit oferuje tzw. Diety pudełkowe w ponad 400 miastach w Polsce. Cała firma zatrudnia ponad 300 osób do całościowej obsługi jej funkcjonowania. Maczfit posiada zróżnicowaną ofertą, dopasowaną do każdego budżetu z dostawą do dom. Catering MaczFit działa w wielu miastach Polski. Katering pudełkowy to wygodna forma diety. Do wyboru posiadają zestawy: Fit, Slim, Vege, Diabetic, Vegan, Hypo Hashimoto, Care, No Gluten & Lactose, Dash, Mami. Catering dietetyczny Maczfit to 12 zbilansowanych programów dietetycznych, dostosowanych do zróżnicowanych indywidualnych potrzeb, Wybór Menu - w którym codziennie każdy klient może zdecydować się na cokolwiek z dostępnych 25 dań. Mowa tutaj o posiłkach z diety zwanej SIRT oraz popularny detoks sokowy. Ten ostatni znacząco oczyszcza nasz organizm ze wszelkich toksyn. Zamówienie posiłków odbywa się za pomocą Panelu Klienta, Biura Obsługi Klienta, a także Aplikacji mobilnej. Posiłki są dostarczane osobiście na wskazany adres z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Aplikacja Maczfit oferuje możliwość wyuczenia się dobrych nawyków. Dlatego posiada funkcję przypominania o piciu wody oraz o tym, że nadchodzi czas na kolejny posiłek. Pozwala również monitorować postępy wybranej diety w czasie.

Oferta Maczfit
Maczfit oferuje różnorodność menu i szeroki wybór diet, które można dostosować do własnych preferencji i potrzeb. Jakość, przygotowanie i dobór składników jest pod stałym nadzorem dietetyków pracujących dla Maczfit. Dlatego oferują kuchnię śródziemnomorską, azjatycką czy indyjską, które nie powtarzają się w zamawianym menu. W Ofercie Maczfit można znaleźć 12 programów dietetycznych. Dieta slim - dla osób pragnących zredukować wagę ciała, FIT - dla osób aktywnych oraz dieta INTERMITTEN FASTING, która zakłada odżywianie w ciągu 6-10 godzin w tzw. okienku żywieniowym. Opakowania Maczfit trafiły do ​​wszystkich dużych i średnich miast w Polsce, a zakres dostaw wciąż się poszerza. Firma Maczfit poszerzyła swoją ofertę o akcesoria promujące i usprawniające zdrowe odżywianie, takie jak pakowane izolowane torby czy wygodne butelki z filtrowaną wodą. Zwroty i reklamacje w sklepie SuperWnetrze.pl. W przypadku rezygnacji z zamówienia produktu w pozostałym okresie zamówienia, klient ma prawo do zwrotu niewykorzystanego okresu zamówienia od dnia skutecznego dostarczenia rezygnacji klienta. Do usługodawcy. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta lub złożenie reklamacji w panelu klienta. Możesz także sskontaktować się z nami w inny sposób. Skorzystaj z poczty elektronicznej.

Opinie klientów o Maczfit
Korzystałeś z usługi Maczfit? Chcesz podzielić się swoim zdaniem? Masz doświadczenie? Z przyjemnością poznamy każdą Twoją opinię związaną z tą usługą. Każda indywidualne zdanie i opinia pomoże innym lepiej poznać jakość obsługi oferowaną przez tę usługę. Podziel się z nami czasem realizacji zamówienia, szybkością wysyłki oraz jakością otrzymanych produktów. Każda Twoja opinia będzie dla nas cenna - zostaw swoją recenzję już teraz.