fit-catering Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

A
Agata
Ich diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  catering

  Ich diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków. W ramach zamówionego planu diety dają możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji i porad dietetyka. Istnieje także możliwość umówienia wizyty w jego gabinecie z bezpłatnym pomiarem analizy masy i składu ciała. Używają jedynie naturalnych przypraw, soli niskosodowej, aby zmniejszyć zawartość sodu w diecie, oliwy z oliwek wzbogacającej dietę o kwasy tłuszczowe Omega-3, a cukier zastępują miodem z polskich pasiek lub ksylitolem. W przeciwieństwie do innych dostawców, dysponują własną flotą samochodów przystosowaną do transportu posiłków w warunkach chłodniczych. Dzięki temu mają elastyczne godziny dostaw. Polecam!


Inni również oglądali