Lokalny Rolnik

Wszystkie opinie

Lokalny Rolnik

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

N
Natalia
Dobre rozwiązanie nie tylko dla tych zabieganych szukających dobrej i zdrowej żywności. Ludzie nie przywiązują do tego dość dużo uwagi i jest to ogromny błąd, którego konsekwencje są tragiczne w pr...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty do remontu łazienki

  Dobre rozwiązanie nie tylko dla tych zabieganych szukających dobrej i zdrowej żywności. Ludzie nie przywiązują do tego dość dużo uwagi i jest to ogromny błąd, którego konsekwencje są tragiczne w przyszłości. Jesteśmy tym co jemy i dlatego bardzo się cieszę, że znalazłam ten sklep. Wreszcie fajna inicjatywa, prowadzona w sposób świadomy i inteligentny. Wszystko jest zrobione prosto i przejrzyście. Robienie zakupów u nich to sama przyjemność. Cena adekwatna do jakości produktów, zaś przygotowywanie posiłków z nich dla rodziny czy nawet dla samej siebie to czysta przyjemność. Fantastyczne, świeże i zdrowe produkty, no i nie muszę biegać po sklepach i odbieram raz w tygodniu pyszne produkty od rolników w moim ulubionym punkcie. Super wygoda, polecam.


Inni również oglądali

Logo Cafe Silesia

Cafe Silesia

1 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo fit-catering

fit-catering

1 opinie

Każdy z nas chce być zdrowym i mieć smukłą sylwetkę. Prawidłowy s...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...