fit-catering : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

fit-catering

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Agata
Ich diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  catering

  Ich diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków. W ramach zamówionego planu diety dają możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji i porad dietetyka. Istnieje także możliwość umówienia wizyty w jego gabinecie z bezpłatnym pomiarem analizy masy i składu ciała. Używają jedynie naturalnych przypraw, soli niskosodowej, aby zmniejszyć zawartość sodu w diecie, oliwy z oliwek wzbogacającej dietę o kwasy tłuszczowe Omega-3, a cukier zastępują miodem z polskich pasiek lub ksylitolem. W przeciwieństwie do innych dostawców, dysponują własną flotą samochodów przystosowaną do transportu posiłków w warunkach chłodniczych. Dzięki temu mają elastyczne godziny dostaw. Polecam!


Inni również oglądali

Logo KFC

KFC

37 opinie

KFC (nazwa ta pierwotnie byÅ‚a skrótem od Kentucky Fried Chicken) to restauracja typu fast-food, która specjalizuje si&Aum...

Logo Mountblanc

Mountblanc

1 opinie

Czekolada to słodycz, którą uwielbia niemal każdy. Jest to popularny przysmak znany na całym świecie. Choć cze...

Logo Cafe Silesia

Cafe Silesia

1 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...