ChocoBox Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

ChocoBox

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mikołaj
Czekoladowe doznania w Chocobox! Niezwykłe czekoladki na zamówienie, pralinki belgijskie oraz upominki reklamowe — to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Jestem zachwycona jakością produktów i ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wybór Mistrza Czekolady

  Czekoladowe doznania w Chocobox! Niezwykłe czekoladki na zamówienie, pralinki belgijskie oraz upominki reklamowe — to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Jestem zachwycona jakością produktów i obsługą klienta, której udzielano mi przez całą moją przygodę z Chocobox. Ekscytacja już sama w sobie sprawiła, że miałam duże wymagania co do zamówionych czekoladek. Nic jednak nie było w stanie zmniejszyć mojego uśmiechu po pierwszym kawałku ręcznie robionej słodyczy. Różnorodność opcji personalizacji jest niewinne - dostępne słowa można dowolnie łączyć ze sobą tworząc wyjątkową wiadomość dla bliskiej osoby albo zaproszenie dla kontrahenta. Wysyłając takiego telegrama, zalaczyliśmy wiele uśmiechów i stworzyliśmy unikatowy prezent! Chocobox to idealne miejsce na zakup smacznych prezentów dla siebie i innych, a ponieważ będziemy mieć pewność ich jakości kupujemy tam o święty spokój.


Inni również oglądali

Logo Mountblanc

Mountblanc

1 opinie

Czekolada to słodycz, którą uwielbia niemal każdy. Jest to popularny przysmak znany na całym świecie. Choć cze...

Logo Cafe Silesia

Cafe Silesia

1 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo fit-catering

fit-catering

1 opinie

Każdy z nas chce być zdrowym i mieć smukłą sylwetkę. Prawidłowy s...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...