ChocoBox

Wszystkie opinie

ChocoBox

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Everli

Everli

1 opinie

Twoja lodówka jest pusta, ale nie chce Ci się wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy? Na myśl o staniu w kolejce robi...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...

Logo Lokalny Rolnik

Lokalny Rolnik

1 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

ChocoBox

 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, każdy z nas wie, jak ważny jest ten okres, dla nas, jak i dla naszych bliskich. Spędzamy go w gronie rodziny oraz ważnych dla nas osób. Cieszymy się oraz doceniamy ten wyjątkowy czas, gotując Świąteczne potrawy, śpiewając Kolendy, oraz starannie dekorując choinkę lampkami bombkami, czy łańcuchami. Dzieci cieszą się otrzymanymi prezentami, o których marzyli przez cały rok. Jeżeli nie masz pomysłu na detaliczny zarazem przemyślany prezent dla bliskiej Ci osoby. Z pomocą przychodzi sklep Chocobox.


O sklepie Chocobox.
Sklep Chocobox zajmuje się sprzedażą internetową, jak i lokalną czekoladek wyrabianych na zamówienie. Klienci, którzy skorzystali a usług sklepu, nie byli rozczarowani, świadczą o tym pozytywne opinie udzielone przez konsumentów na stronie internetowej sklepu. Połączenie zapachu wyglądu oraz unikalnego smaku czekoladek tworzy niepowtarzalne uczucie, które zatrzymamy w pamięci na długie lata. Prezent, który jest personalizowany, świadczy o pomyślności oraz dedykacji drugiej osoby. Każda czekoladka ma swój indywidualny skład. Firma oferuje różnorodne czekoladki na wiele innych okazji między innymi Walentynki.


Produkty oraz usługi sklepu Chocobox.
Szeroki asortyment oraz indywidualne zrazem detaliczne podejście pracowników sklepu do każdego klienta, świadczy o wykonywanych przez firmę usługach. Firma oferuje ogrom różnorodnych czekoladek, bombonierek oraz figurek wykonanych z ziaren kakaowca. Spółka ma w zanadrzu wiele innych rodzajów czekolady potrzebnej do produkcji słodkich prezentów. Chocobox twierdzi, że ma na celu zadowolenie klientów dlatego oferuje różne kategorie by umożliwić konsumentom większy wybór. Firma produkuje personalizowane czekoladki na różne okazje między innymi na urodziny, mikołajki, Święta wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, ślub, rocznice lub walentynki. Możliwość dodania dokładnie wybornego napisu dodaje słodkiemu prezentu charakteru. Firma oferuje także praliny, słodkości różnego kształtu orz rozmiaru.


Zwroty i reklamacje sklepu Chocobox.
Jeżeli nie jesteście Państwo w pełni zadowoleni otrzymanym produktem z firmy Chocobox, istnieje prawo odstąpienia od umowy, łączny czas na złożenie formularza to 14 dni od otrzymania paczki, lub od dnia kupna. Jeżeli produkt, który został wysłany nie pokrywa się z zamówieniem, mogą Państwo złożyć reklamacje, na której skutek firma, zwróci łączną kwotę, lub dojdzie do zmiany na właściwy produkt.
Formy Płatności sklepu Chocobox.
Metody, które obowiązują w sklepie to, możliwość zapłaty poprzez przelew danej kwoty na konto bankowe firmy, szybkie płatności za usługą firmy PayU, przedpłata, zapłata kurierowi przy odbiorze przesyłki, oraz płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Czas oraz koszt wysyłki firmy Chocobox.
Czas dostawy Państwa zamówienia wyniesie od 24 do 48 godzin od momentu przekazania paczki usługą kurierskim. Firma współpracuje z usługami przewozowymi firmy Poczta Polska korzystając z wcześniej wymienionej firmy łączna suma przesyłki wyniesie 14,50 zł, jeżeli była wcześniej opłacona, bądź 20 zł w kwestii opłaty za pobraniem. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o firmie Chocobox, informacje można znaleźć na ich stronie internetowej.
Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy  Chocobox? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.