Wirex

Wszystkie opinie

Wirex

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

T
Tomek
Nie aktywny przycisk transfer funds Nie można wypłacić z konta euro przycisk jest nieaktywny. Dziala tylko wplata to oczywiste jakzeby wplata miałaby nie działać. I zamiana na inne waluty. Wpłaco...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Nie aktywny przycisk transfer funds
  Nie można wypłacić z konta euro przycisk jest nieaktywny. Dziala tylko wplata to oczywiste jakzeby wplata miałaby nie działać. I zamiana na inne waluty.
  Wpłacone z karty euro. Nie ma przycisku żeby dodac konto bankowe do wypłaty. Nie można też wypłacić na kartę euro z której było wpłacone.
  Bardzo mi przykro to powiedzieć bo do tej pory byłem zadowolony. Nawet kilku znajomym poleciłem Wirex. Ale ostatni dramat. Od ponad miesiąca w weryfikacji... Dosyłam różne dokumenty urzędowe, bankowe i prawo jazdy. Brak kontaktu z support. Odpowiadają po tygodniu albo wcale. Teraz mam zablokowana kartę... Nie wiem dlaczego.... To nie normalne. Nie polecam Nie można odzyskać pieniędzy.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Bank Polski

Bank Polski

1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Wirex