NiezależnaOpinia

  Opinie Wirex

  Rozwój w świecie krypto-waluty staje się coraz bardziej popularny, nie pisaliśmy jeszcze o podobnych projektach. Dziś porozmawiamy o portfelu kryptowalut Wirex.

  Wirex Wallet - co to jest?

  Portfel Wirex jest zasobem, który może ułatwić życie użytkownikowi kryptowaluty Bitcoin. Dzięki Wirex możemy wysyłać pieniądze do domu po minimalnych kosztach. Aplikacja pozwala też przechowywać środki w różnych walutach – USD, GBP, euro, Bitcoin i Ethereum. Na pierwszy rzut oka przypomina inną aplikację mobilną – czyli Revolut.Za pomocą Wirex masz możliwość wysyłania i odbierania pieniędzy, a także płacenia w dowolnym miejscu.

  Oficjalna strona WIREX znajduje się na wirexapp.com.

  Rejestracja w Wirex

  Aby rozpocząć rejestrację, są dwa sposoby. Pierwszy sposób. Wejdź na oficjalną stronę wirex i przewijaj myszką, aż pojawi się przed tobą wielki niebieski przycisk "Utwórz portfel Bitcoin". Drugi sposób, prostszy i znajomy. Znajdź przycisk "Zaloguj się", a następnie "Rejestracja" i zacznij go przeglądać. Aby zarejestrować portfel wirex, musisz wypełnić określone pola. Musisz wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wymyślić hasło. Po kliknięciu przycisku "Utwórz konto" automatycznie zgadzasz się ze wszystkimi postanowieniami zasobu. Wprowadzając dane, informacje muszą być wpisane alfabetem łacińskim. Po wypełnieniu wszystkich danych musisz przejść do podanego adresu e-mail, aby potwierdzić rejestrację. Konto osobiste wirex jest bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Obywatele Polski spokojnie mogą zamawiać plastikową kartę.

  Jak doładować portfel Wirex?

  Aby doładować portfel Wirex, opcje uzupełniania są dostępne za pośrednictwem Bitcoin i innych Altcoinów. Aby przejść do uzupełniania swojego wirex, musisz znaleźć okno w którym widać saldo rachunku. Możesz zobaczyć swoje saldo, a jego wyświetlanie można zobaczyć we wszystkich walutach obsługiwanych przez portfel Wirex. Aby przejść do uzupełnienia swojego portfela, musisz kliknąć "Konto depozytowe", a przejdziesz do samego uzupełniania strony. Jak powiedzieliśmy powyżej, możesz uzupełnić swój portfel za pomocą Bitcoin i niektórych altcoins, 72 ich odmian jest tutaj. Po kliknięciu na metodę uzupełniania, która Cię zadowoli, zostanie wygenerowany specjalny adres, na który musisz przelać środki.

  Bank kryptowalut Wirex w 2014 r. utworzył portfel, który pozwala korzystać z prawdziwych pieniędzy, czyli obsługuje karty plastikowe i wirtualne. Za pomocą portfela Wirex użytkownik będzie mógł zarządzać zarówno Bitcoinami, jak i funduszami inwestycyjnymi w jednym systemie. Ten system online jest przeznaczony dla dolara amerykańskiego, euro i brytyjskiego funta i jest przeznaczony dla użytkowników z Europy.

  Wirex jest dość niezawodny pod względem bezpiecznego przechowywania pieniędzy kryptograficznych, a w ustawieniach można wybrać wiele funkcji dla większej pewności. Proces weryfikacji jest opcjonalny, chyba że potrzebujesz karty, w przypadku której musisz potwierdzić swoją tożsamość. Operacje między adresami o tej samej nazwie są przeprowadzane bez usuwania prowizji, a programiści zapewniają również możliwość przeniesienia Lightcoin do Bitcoin wewnątrz portfela. Interfejs tego repozytorium jest prosty i zrozumiały dla użytkownika, a rejestracja w zasobach odbywa się za pomocą skrzynki pocztowej. Podsumowując: portfel Wirex łączy bezpieczne przechowywanie kryptowalut, szybkość transakcji, wygodne menu i interfejs, na terenie Europy można otrzymać plastikową kartę.

  Wirex
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Wirex

  Twoja opinia