Via Invest

Wszystkie opinie

Via Invest

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Esketit
Esketit
1 opinie

Dobrze jest się poważnie zastanowić, co zrobić z oszczędnościami całego życia. Gdzie je zainwestować, ...

Logo Wirex
Logo Bank Polski
Bank Polski
1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank
Alior Bank
1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Via Invest

Poszukiwanie atrakcyjnych i bezpiecznych miejsc inwestowania gromadzonych przez lata oszczędności wymusza na odbiorcach odejście od systemu bankowego. Szczególnie gdy banki oferują nam wyłącznie nisko oprocentowane konta oszczędnościowe, które ledwie są w stanie pracować na pokrycie kosztów szalejącej inflacji. Na całe szczęście w sieci internetowej można natrafić na oferty innych czasem pozabankowych instytucji finansowych, które chętnie podejmują się pośredniczenia w dostarczaniu funduszy do biznesu czy klientów prywatnych. Finansowanie lub współfinansowanie takich pożyczek jest w stanie zapewnić inwestorom wysoki zwrot i spory pasywny dochód. Często wystarczą tu minimalne oszczędności, by móc zacząć zarabiać na oprocentowaniu krótkoterminowych pożyczek poza bankowych, z których korzystają klienci wyżej wymienionych firm. Jednym z takowych pośredników, który gwarantuje bezpieczeństwo lokowania u niego pieniędzy jest Via Invest, która pomaga kredytobiorcom znaleźć fundusze na rozwój ich firm czy odbiorcom prywatnym w finansowaniu zwykłych codziennych potrzeb. Zarazem ich platforma jest jednym z miejsc, gdzie da się dość sporo zarobić, niekoniecznie inwestując tam wszelkie oszczędności życia, ale często zaczynając od minimalnych kwot, które równie szybko mogą się mnożyć.

O Via Invest
Via Invest jest litewską firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku inwestycyjnego, pośrednicząc w finansowaniu kredytów biznesowych i pożyczek przeznaczonych dla klientów prywatnych. Daje europejskim odbiorcom możliwość inwestowania w wymienione powyżej produkty finansowe i budowania swojego pasywnego dochodu.

Jest to firma, która gwarantuje bezpieczeństwo pożyczek udzielanych osobom prywatnym i pozwala na wypracowanie wysokich stóp procentowych na każdej z podjętych dzięki nim inwestycji. Jej lokalizacja w Rydze, na Litwie, ale i obecność na europejskich i azjatyckich rynkach pozwala na dywersyfikację inwestowanych funduszy w nie jeden, ale więcej kredytów gotówkowych.

Inwestycje, bezpieczeństwo inwestowania i obsługa klienta w Via Invest
Ta litewska firma pozwala inwestorom na lokowanie funduszy w jednej z czterech możliwych linii kredytowych. W pożyczki krótkoterminowe, w linię kredytową, kredyt biznesowy i inne. Przewidywany wzrost inwestycji wynosi tu więcej niż 11 procent w skali roku. Kredyty udzielane osobom fizycznym często umożliwiają skorzystanie z zabezpieczenia w postaci pewności zwrotu inwestycji w wysokości minimum 5 procent zysku w skali roku, wyłącznie w przypadku pojawienia się niewypłacalności klienta. Zwrot kosztów i zyski wypłacane są w terminie do 60 dni od czasu kasacji pożyczki, oczywiście w przypadku, gdy nie jest ona należycie spłacana przez kredytobiorcę.

Z obsługą klienta można kontaktować się tam przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu podanych na ich stronie domowej. Firma pracuje w dniach od poniedziałku do piątku, a kontaktu z obsługą klienta można dokonać w językach rosyjskim, litewskim i angielskim. Firma gwarantuje odzew na każde pytanie dotyczące inwestowania u nich pieniędzy czy jakichkolwiek problemów z prowadzeniem konta na ich internetowej platformie inwestycyjnej.

Opinie o Via Invest
Czy zaciekawiła Cię oferta firmy Via Invest? A może już od jakiegoś czasu samodzielnie tam inwestujesz? Czy nie szukasz bezpiecznego miejsca do ulokowania własnych oszczędności? A może pragniesz wypracować wysoki roczny pasywny dochód, który zasili jeden z Twych internetowych portfeli? Czy masz nadzieję na znalezienie lepszego miejsca na ulokowanie swoich oszczędności? Tak, aby zarobić co nieco, a nie tylko spłacać koszty inflacji? Jeżeli korzystałeś już z tej platformy, opisz tu swoje doświadczenie i pozostaw feedback, który da innym możliwość wyrobienia sobie zdania o tym litewskim pośredniku. Nie wahaj się, inni czekają na Twoją rzetelną opinię.