Esketit Opinie

: 23
83% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-28
Zakupy online
Obsługa klienta działa tu naprawdę sprawnie i szybko! Otworzyłem konto kilka dni temu i zauważyłe...Czytacz dalej
L. Wilk

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-04-07
Kupno zaufania
Zdecydowałem się napisać tę opinię po złym doświadczeniu z tą firmą, które zagraża bezpieczeństwu...Czytacz dalej
Liliana

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-07
Zakup inwestycji
Platforma inwestycyjna, na pewno solidna i znana. Trochę jednak psuje ogólny obraz duża zwłoka z ...Czytacz dalej
Iwo Sobczak

Opinie (23)

  (14)

 (4)

  (2)

  (2)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje inwestycje

  To jest naprawdę super miejsce na krótkoterminowe inwestycje! Przez dwa lata szukałam najlepszej platformy i wreszcie znalazłam tę idealną! Tutaj mogę handlować w EUR i USD, proces depozytu i wypłaty jest bardzo szybki (w moim przypadku zajęło to tylko jeden dzień), mam możliwość uzyskania wysokiego oprocentowania inwestując w Jordanię lub inne kraje, a także mam gwarancję odkupienia oraz zdywersyfikowany portfel. Dodatkowo otrzymuję bonusy lojalnościowe, nie ma zwolnień od podatku (ale o podatku trzeba pamiętać i go samodzielnie uiścić). Ta platforma działa od 2020 roku i wszyscy uczestnicy są na razie zadowoleni!

  Warto jednak pamiętać, że czasami mogą wystąpić kilkudniowe opóźnienia, zwłaszcza przy wyższych stopach oprocentowania i automatycznym inwestowaniu. W takich sytuacjach zalecam inwestowanie ręczne. Inwestycje większych kwot mogą wymagać spełnienia wymagań KYC oraz dostarczenia różnych dokumentów. Bonusy lojalnościowe obowiązują tylko przy inwestycjach w Jordanię - szkoda, że nie są dostępne dla wszystkich krajów. Moim zdaniem auto-inwestycje powinny być priorytetem dla lojalnych członków.

  Pozytywnie oceniam również to, że raporty podatkowe mogłyby być bardziej czytelne. Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam to miejsce, jeśli szukasz pasywnego dochodu i masz udokumentowany źródło przychodów. Dzięki inwestycjom tutaj osiągnęłam 11% zysku i zdecydowanie polecam tę platformę! Jest obecnie drugim miejscem pod względem kapitału w moim portfelu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Zalety Esketit – Mocne strony
  ➊ Dostęp do zróżnicowanego portfela pożyczek CreamFinance i innych Pomysłodawców należących do założycieli o wyższych stopach zwrotu niż te, które możemy znaleźć na marketplace’ach oferujących pożyczki z tej Grupy.
  ➋ Mnogość bardzo krótkoterminowych operacji o bardzo rozsądnych stopach procentowych, oprócz obecności rynku wtórnego od samego początku.
  ➌ Silny nacisk na przejrzystość od pierwszego dnia, ze szczegółowymi statystykami i bardzo szczegółowymi informacjami o Pomysłodawcach.
  Słabe strony i aspekty do poprawy
  ➊ Platforma mono-originator: jej wydajność i niezawodność zależy wyłącznie od wypłacalności jej grupy inicjującej (CreamFinance i Originators powiązanych z jej właścicielami)
  ➋ Platforma stosunkowo niedawnego stworzenia, bez zbyt długiej historii, aby ocenić jej długoterminowe działanie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy

  Od 2022 roku jestem zaangażowany w inwestycje w Esketit i obecnie posiadam około 14 000 EUR z solidnym zwrotem w wysokości 11% (sprawdź na passives-einkommen-mit-p2p.de). Już na samym początku platforma zrobiła na mnie dobre wrażenie, a doświadczony zespół miał pełną wiedzę na temat uruchamiania platformy P2P. Nie spotkałem się dotąd z żadnymi problemami na platformie, ale niestety zauważyłem nadmiar inwestorów. Jest zbyt mało ofert dla tak dużej liczby inwestorów, co prowadzi regularnie do sytuacji cashdrag (pieniądze na platformie, które nie są zainwestowane). Nie wiem, czy platforma poradzi sobie z rosnącą liczbą inwestorów, ale ogólnie rzecz biorąc, uważam, że to dobre miejsce do inwestycji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  platforma P2P

  Ta platforma inwestycyjna jest przejrzysta i oferuje wystarczające możliwości filtrowania wyboru, jak również dostateczną ilość informacji o ofercie pożyczek. Oferuje aktualne możliwości inwestowania w ES, JO, PL i CZ, włącznie z krótkoterminowymi i ratalnymi pożyczkami. Ponadto posiada rynek wtórny, opcję auto-inwestowania oraz pożyczek z opcją buybacku. Program bonusowy za rejestrację poprzez referencję jest również dostępny. Jako odpowiednią platformę do dywersyfikacji części portfela w dziedzinie inwestycji P2P mogę polecić ten sposób inwestowania, jak na razie jestem zadowolona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy online

  Obsługa klienta działa tu naprawdę sprawnie i szybko! Otworzyłem konto kilka dni temu i zauważyłem błąd w rejestracji - moje imię na koncie bankowym nie pasowało do mojej rejestracji. Jednak po skontaktowaniu się z obsługą, szybko otrzymałem pomoc. W ciągu kilku godzin błąd został naprawiony, a pieniądze znalazły się na moim koncie. To naprawdę miłe doświadczenie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Inwestycja w styczniu 2024

  Moje doświadczenia z inwestycją w Esketit były pozytywne. Mimo drobnych opóźnień w wypłatach pożyczek, firma zawsze dotrzymuje swoich obietnic co do spłaty. Co więcej, obsługa klienta zawsze służy pomocą i odpowiada na wszelkie pytania w ciągu jednego dnia. Chociaż oferta pożyczek jest teraz ograniczona, Esketit pracuje nad jej rozszerzeniem, co daje mi poczucie zaufania i zadowolenia z inwestycji w nich. Ogólnie jestem zadowolony z mojej współpracy z Esketit.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pozytywne doświadczenie

  Muszę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona z moich ostatnich zakupów na Esketit. Strona jest łatwa w obsłudze i funkcje są naprawdę dobre. Auto-Invest był strzałem w dziesiątkę! Co mnie jednak najbardziej zachwyciło, to obsługa klienta. Szybkie, miłe i fachowe odpowiedzi na moje pytania. Dla mnie obsługa klienta jest kluczowa, aby zaufać danej platformie. W przypadku Esketit, na pewno mogę ufać. Polecam Esketit każdemu!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje ulubione miejsce do inwestowania

  Interfejs jest naprawdę łatwy w obsłudze, API działa szybko i po prostu robicie mnie jako inwestora bardzo zadowolonym. Tu jestem od dwóch lat i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego! Tak trzymać - wasze dalsze zaangażowanie w nowe projekty i sektory tylko potwierdza, że się rozwijacie i nie ma tutaj miejsca na stagnację! Wielkie dzięki za ostatnie dwa lata i proszę kontynuujcie ten rozwój i waszą wizję!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje inwestycje

  Jestem mega zadowolony z moich inwestycji na tej platformie od ponad roku. Uważam ją teraz za najlepszą opcję na rynku Crowdlendingu! Próbowałem sporo innych platform, a ta naprawdę działa sprawnie. Obecnie cały rynek crowdlendingu ma problemy z brakiem środków, ale ta platforma sobie z nimi świetnie radzi (czasem są tylko krótkoterminowe problemy z gotówką i to wszystko). Naprawdę polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Inwestowanie, testujemy wszystkie funkcje platformy

  Inwestuję już ponad dwa lata. Miałem okazję inwestować zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Sprzedałem także swoje inwestycje na rynku wtórnym i wypłaciłem środki, więc mogłem przetestować praktycznie wszystkie funkcje, jakie platforma oferuje, i wszystko działa świetnie.<br><br>Szczerze polecam tę platformę na podstawie moich doskonałych doświadczeń.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup przez internet

  Dzięki za pomoc, ale jest jakiś błąd z cenami. Możesz powiedzieć, dlaczego ceny są takie dziwne i dlaczego system nie przyjmuje płatności zaokrąglonych do pełnych złotówek?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Proces zamawiania

  Zamawianie jest naprawdę łatwe i intuicyjne. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  inwestycja, zwrot, obsługa klienta

  Ta platforma zasługuje na zaufanie. Ja korzystam z niej od niedawna, ale otrzymuję dokładnie to, co obiecali. Gwarancja odkupu zawsze zostaje spełniona. Udało mi się odzyskać swoją inwestycję w kilku prostych krokach w ciągu tygodnia. Zespół platformy jest naprawdę szybki w reakcji, odpowiada na maile oraz w grupie telegramowej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup na platformie finansowej

  - Kiedy kupujemy coś na rynku wtórnym, nie mamy obowiązku płacić żadnych dodatkowych odsetek za tę transakcję.
  - Jeśli chodzi o bonus powitalny, możemy go otrzymać tylko wtedy, gdy zainwestujemy nowo wpłacone środki.
  - Zauważalnie wzrasta liczba spóźnionych spłat pożyczek w porównaniu do tych, które są opłacane na czas.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupno zaufania

  Zdecydowałem się napisać tę opinię po złym doświadczeniu z tą firmą, które zagraża bezpieczeństwu mojego kapitału. Nie jestem zadowolony z usług, dlatego nie polecam inwestowania u nich.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup bez słodów pochodzenia

  Ta usługa jest naprawdę wymagająca, jeśli chodzi o potwierdzenie pochodzenia środków. Po prostu nieograniczone badania i analizy w celu sprawdzenia skąd pochodzą środki, co czasem może być naprawdę trudne. Jednak w zamian dostajesz bardzo rygorystyczną ocenę, nawet bardziej szczegółową niż w samej firmie finansowej. Możesz sprawdzić nie tylko skąd pochodzą fundusze, ale także jaką historią finansową mają te źródła. Naprawdę nie spotkałem się jeszcze z tak wysokimi standardami w żadnej innej firmie finansowej. Dlatego apeluję do wszystkich zainteresowanych, aby dokładnie zastanowili się przed wpłaceniem pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup w wehalne pojęcia

  Cześć! Jestem Kamil i chciałbym opowiedzieć o moim doświadczeniu z platformą "Esketit". Niestety, nie było zbyt fajne. Gdy chciałem wypłacić pieniądze, poproszono mnie o udowodnienie pochodzenia moich środków, co sprawiło, że czułem się nieswojo udostępniając takie prywatne informacje. Gdybym wcześniej wiedział o tym, nie zaryzykowałbym swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Dlatego teraz nie mam ochoty korzystać z tej platformy. Proszę, zamknijcie moje konto i upewnijcie się, że wszystkie moje środki zostaną wpłacone z powrotem na moje konto bankowe jak najszybciej, bo czuję, że nie jesteście ze mną fair.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup inwestycji

  Platforma inwestycyjna, na pewno solidna i znana. Trochę jednak psuje ogólny obraz duża zwłoka z wypłatami. Na plus szybka i pomocna obsługa mailowa. Trochę zawiódł mnie fakt, że mój kumpel, który również zarejestrował się na platformie, nie został podpięty do mnie jako polecający, przez co przegapiliśmy pewien interesujący bonus, którego nie da się odzyskać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Doskonała obsługa klienta

  Obsługa klienta w tym sklepie jest po prostu świetna! Zawsze szybko reagują i udzielają konkretnych odpowiedzi. Mają naprawdę profesjonalne podejście, dzięki czemu czuję się doceniony jako klient. Dziękuję za to profesjonalizm!


Inni również oglądali