NiezależnaOpinia

  Opinie TransferGo

  TransferGo to najwygodniejszy sposób na wysyłanie pieniędzy za granicę dla migrantów i firm: 10 razy tańszy niż banki i biura kasowe; dostawa tego samego dnia roboczego i gwarantowana kwota docelowa bez żadnych dodatkowych opłat. TransferGo to międzynarodowa usługa transferu pieniędzy „czysto zabawowa”, regulowana przez UK Financial Conduct Authority (FCA) jako autoryzowana instytucja płatnicza. Umożliwia międzynarodowe przelewy pieniężne w całej Europie i innych globalnych miejscach docelowych, dodając nowy cel każdego miesiąca.

  TransferGo - międzynarodowe przelewy online

  TransferGo jest licencjonowaną instytucją płatniczą regulowaną przez FCA i nadzorowaną przez HMRC. Dzięki temu może zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa dla każdego przelewu pieniężnego. Dodaj do tego szybkość i wygodę. Przez ostatnie 4 lata TransferGo zbudował skuteczne partnerstwo z ponad trzydziestoma bankami. Dziesiątki tysięcy osób szybko i bezpiecznie wysłało pieniądze za pośrednictwem TransferGo. TransferGo istnieje, aby ułatwić Ci życie. Ceni Cię jako swojego klienta i dziękuje za wybranie TransferGo. Zalety TransferGo:

  - Ponad 1 000 000 zadowolonych klientów;

  - 47 krajów, w tym USA, Chiny, Rosja;

  - Lider na rynku polskim, litewskim i rumuńskim;

  - 9,5 w niezależnym rankingu TrustPilot;

  - Do 90% taniej niż w bankach;

  - Dedykowana oferta dla biznesu;

  - Przelew na koncie odbiorcy nawet w 30 minut;

  - Opcje dostawy dopasowane do Twoich potrzeb. Od modelu Freemium, do Real Time delivery!

  Jak to działa

  Szybkie i proste przelewy online:

  1) Zleć przelew. Dostarcz swoje dane oraz dane odbiorcy wraz z kwotą, którą chcesz przelać na jego konto.

  2) Wykonaj lokalny przelew. Wszyscy Twoi znajomi, którzy zarejestrują się na stronie TransferGo poprzez Twój link, będą mogli wykonać pierwszy przelew za darmo.

  3) TransferGo zajmie się resztą. Jak tylko TransferGo otrzyma Twoje pieniądze, w zaledwie kilka godzin środki zostaną przelane na konto odbiorcy.

  Jak zrobić przelew międzynarodowy z TransferGo:

  1. Załóż swój profil.

  2. Zaloguj się.

  3. Dokonaj rezerwacji przelewu podając kwotę, którą chcesz przelać oraz dane odbiorcy.

  4. Po rezerwacji przelewu zrób przelew lokalny na podany numer konta lub zapłać kartą debetową.

  5. Po otrzymaniu od Ciebie wpłaty, TransferGo natychmiast przeleje pieniądze na konto odbiorcy. Możesz wybrać żądany czas dostawy w zależności od potrzeb. Standardowo TransferGo dostarcza pieniądze w kolejnym dniu roboczym od momentu otrzymania wpłaty. W przypadku tańszej opcji czas dostawy wyniesie do 3 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. TransferGo oferuje również opcje szybkiej dostawy — może dostarczyć Twoje pieniądze w ciągu niespełna 30 minut, w zależności od kraju, w którym dokonywana jest wpłata. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych krajów docelowych usługi są ograniczone, co oznacza, że czas dostawy może się wydłużyć nawet o 1 dni robocze w porównaniu z obsługą krajów podstawowych. Także możesz wykonywać przelewy jako klient biznesowy.

  Czy wysyłanie pieniędzy z TransferGo jest bezpieczne?

  Zdecydowanie tak! TransferGo gwarantuje takie same standardy bezpieczeństwa, jak banki, ponieważ jest licencjonowaną instytucją płatniczą (numer 600886). Działa na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA). Jest również nadzorowany przez HMRC (HM Revenue & Customs).

  Co sądzisz o ofertach TransferGo?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  TransferGo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TransferGo

  Twoja opinia