NiezależnaOpinia

  Opinie Mintos

  O portalu Mintos

  Mintos to globalny rynek do inwestowania w pożyczki. Model rynkowy Mintos jest unikalny ze względu na prostotę korzystania i dostępność dla prawie wszystkich, wszędzie. Pracujemy nad tym, aby inwestowanie w pożyczki było tak powszechne, jak inwestowanie w akcje, fundusze ETF, nieruchomości lub jakąkolwiek inną ważną klasę aktywów.
  Mintos pozyskał łącznie 7 mln EUR, tj. 2 mln EUR w ramach finansowania zalążkowego w 2016 roku oraz 5 mln EUR rundy finansowania w ramach serii A w 2018 roku. Inwestorami w obu rundach byli Maris Keiss (współzałożyciel firm 4finance i Mogo), Aigars Kesenfelds (współzałożyciel firm 4finance i Mogo, inwestor w firmach Artsy i Madara Cosmetics), Kristaps Ozols (współzałożyciel firm 4finance i Mogo) oraz Alberts Pole (współzałożyciel firm 4finance i Mogo) - całość inwestycji została zrealizowana za pośrednictwem firmy Grumpy Investments (poprzednio znanej jako Skillion Ventures).
  Zespół Mintos liczy obecnie 200 osób. Zespół zarządzający składa się z doświadczonych i dobrze wykształconych specjalistów mających doświadczenie w międzynarodowych korporacjach oraz rozwijaniu wielomilionowych firm.
  Nazwa Mintos pochodzi od słowa mint. W staroangielskim oznaczało ono: miejsce produkcji monet z metalu; dużą ilość czegoś, zwłaszcza pieniędzy; miejsce lub źródło produkcji lub wynalazku; wyprodukowanie czegoś po raz pierwszy.
  Nazwa Mintos - odzwierciedla misję firmy, którą jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału przy wykorzystaniu najnowszej technologii.
  Od czasu założenia Mintos, inwestorzy zarobili € 102 119 333 z tytułu odsetek.
  Portal Mintos należy do firmy AS Mintos Marketplace (Reg. No. 40103903643), której siedziba mieści się przy ulicy Skanstes 50 w Rydze na Łotwie.

  Zarabianie w internecie - Platforma inwestycyjna Mintos / Podsumowanie roku!

  Oferta na portalu Mintos

  Mintos nie udzielamy pożyczek, są one dostarczane na platformę przez partnerskie firmy pożyczkowe z całego świata. Firmy pożyczkowe zapewniają alternatywne finansowanie osobom fizycznym i małym firmom. Mintos sprawdza, czy firmy, z którymi współpracują, mają dobre potwierdzone osiągnięcia w zakresie udzielania pożyczek, profesjonalnie zarządzają ryzykiem i czy mają solidną sytuację finansową. Aby sfinansować udzielane przez nie pożyczki, firmy pożyczkowe udostępniają je inwestorom na Mintos. 70 firm pożyczkowych z 33 krajów udostępnia pożyczki na Mintos.
  Inwestowanie na Mintos zaczyna się od 10 EUR w każdą pożyczkę lub od równowartości tej kwoty w innych 10+ obsługiwanych walutach. Oznacza to, że każdy może być inwestorem. Bardzo łatwo jest stworzyć zdywersyfikowany portfel w celu ochrony inwestycji i uzyskania bardziej stabilnych stóp zwrotu. Możesz zacząć od razu, dzięki automatycznym opcjom inwestowania lub dokonać wyboru pożyczek według własnego uznania.
  Pożyczkobiorcy spłacają pożyczki w regularnych ratach wraz z odsetkami. Zawsze możesz zobaczyć, kiedy zaplanowana jest kolejna płatność.
  Wielu inwestorów decyduje się reinwestować swoje zyski, aby ich pieniądze mogły nadal pracować. Przy wystarczającym czasie zarobki mogą rosnąć wykładniczo dzięki sile składanych odsetek. 84% inwestorów kontynuuje inwestycje na Mintos po upływie roku.
  Inwestowanie na Mintos jest bezpłatne jak również wpłata i wypłata środków, obsługa konta, obsługa inwestorów. Firma otrzymuje prowizję od firm pożyczkowych, które finansują swoje pożyczki za pośrednictwem Mintos. Wymiany walut na Mintos oparta jest na średnich kursach walutowych określanych przez zaufaną giełdę walutową XE. Kursy te są konkurencyjnie niskie i nie zawierają żadnych narzutów. Koszt wymiany walut zaczyna się od 0,50% w zależności od pary walutowej oraz na rynku wtórnym 0,85% z tytułu sprzedaży pożyczek.
  Pierwszym instrumentem inwestycyjnym oferowanym przez portal Mintos jest Invest & Access. Jest to łatwy sposób dokonywania inwestycji. Wystarczy określić kwotę i to wszystko. Invest & Access umożliwia dokonywanie zakupów ułamków wielu różnych pożyczek udzielanych pożyczkobiorcom przez różne firmy pożyczkowe na całym świecie. Firma Mintos, na Twoje życzenie, dokona reinwestycji uzyskanych przez Ciebie stóp zwrotu, tak aby Twoje pieniądze nieustannie pracowały i zarabiały jeszcze większe odsetki. Średnie stopy zwrotu wynoszą obecnie 12.14%. Masz dostęp do swoich pieniędzy, kiedy będziesz ich potrzebować. W każdej chwili możesz otrzymać zainwestowane środki – nawet, jeśli pożyczki nie osiągnęły terminu spłaty. Wystarczy, że poinformujesz firmę Mintos, ile chcesz wypłacić z Invest & Access. Firma sprzeda pożyczki znajdujące się w Twoim portfelu innym inwestorom, a środki pieniężne przekaże na Twoje konto. Zazwyczaj otrzymasz swoje środki niezwłocznie, w zależności od popytu na rynku. W przypadku pożyczek, których istnieją zaległości w spłacie, otrzymasz swoje środki, gdy tylko pożyczki zostaną spłacone lub osiągną termin uruchomienia gwarancji wykupu. Możesz też sprzedać je na rynku wtórnym.
  Możesz także skorzystać z inwestowania samodzielnego na rynku pierwotnym lub wtórnym.

  Co sądzisz o ofercie Mintos?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Mintos? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy platforma jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd platformy? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Mintos jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Mintos i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Mintos.

  Mintos
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Mintos

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Mintos jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Mintos. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Mintos?

  Mintos działa głównie w kategorii Finanse, a dokładniej w Inwestycja.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Mintos com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!