Max Crowdfund

Wszystkie opinie

Max Crowdfund

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Esketit
Esketit
1 opinie

Dobrze jest się poważnie zastanowić, co zrobić z oszczędnościami całego życia. Gdzie je zainwestować, ...

Logo Wirex
Logo Bank Polski
Bank Polski
1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank
Alior Bank
1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Max Crowdfund

Wyjątkowa działalność platform crowdfundingowych stała się ideą do stworzenia wielu stron poświęconych inwestycjom w nieruchomości przy jednoczesnym udziale małych i malutkich inwestorów. Realizowanie marzeń osób poszukujących wsparcia w finansowaniu inwestycji deweloperskich oraz umożliwienie najmniejszym z inwestorów udzielenie takiej finansowej pomocy jest kolejnym krokiem w przód, poprzez który nie tylko spełniają się marzenia, ale i wyrabiane są wysokie pasywne zyski dla każdego z inwestorów. Choć to ledwie około 10 procent w skali roku, to i tak znacznie więcej niż na lokatach bankowych czy kontach oszczędnościowych. Finansowanie Peer to Peer zdaje się więc znacznie lepszą inwestycją niż trzymanie pieniędzy na kontach, które nawet nie są w stanie wypracować zysków równych stopie inflacji. Z tych też powodów, ale i wielu ulepszeń i innowacyjności platform, które pozwalają na stworzenie portfela pasywnych dochodów, zainteresowanie platformami Peer to Peer jest tak ogromne. Tak jak zainteresowanie holenderską platformą P2P, która stworzyła pole dla niewielkich inwestycji. Jest nią Max Crowdfund, która od wielu już lat pomaga realizować marzenia i dochody z wysoką stopą zwrotu.

O Max Crowdfund
Jest ona częścią Max Property Group B.V. z siedzibą w Rotterdamie, w Holandii. Firmy, która z największą starannością dba o przejrzystość swojej oferty nieruchomościowej, ale i warunków korzystania z ich usług, czy prowadzenia inwestycji na ich platformie crowdfundingowej. To właśnie stamtąd pochodzi ta wielojęzyczna i światowa platforma Max Crowdfund, która pozwala ludziom z całego świata inwestować i zdobywać gotówkę na własne cele mieszkaniowe czy biznesowe inwestycje w nieruchomości.

Ta platforma Peer to Peer powstała przy wielkim udziale specjalistów od nieruchomości, którzy poprzez swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe pomogli ustalić przejrzyste warunki korzystania z serwisu. Także globalnie umożliwić dokonywanie inwestycji oraz budowanie zdywersyfikowanego portfela stabilnych i pasywnych dochodów, dzięki którym niemal każdy jest w stanie uzyskać spory zwrot z zainwestowanych tam pieniędzy.

Nieruchomości, obsługa klienta i wiele więcej o Max Crowdfund
Firma Max Crowdfund zajmuje się umożliwieniem finansowania krótkoterminowych pożyczek w nieruchomości znajdujące się przede wszystkim na terenie Wielkiej Brytanii i Niemiec. Na swojej internetowej witrynie chwali się finansowaniem takich pożyczek w wysokości ponad 8 milionów Euro w skali swojej krótkiej działalności. Tam też znajdujemy informacje o ponad 60 tysiącach inwestorów rozsianych po Europie, którzy podjęli się współpracy z tym holenderskim pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcami a inwestorami. Widnieje tam też istotna informacja o 0 procencie udziału nieudanych inwestycji dokonanych poprzez tę platformę crowdfundingową.

Minimalna kwota inwestycji, której można dokonać przy pomocy tej platformy, wynosi 100 Euro. Z tak niskimi oszczędnościami można zacząć tam zarabiać od 5 do 15 procent w skali roku w inwestycjach w nieruchomości, które wydają się najbezpieczniejszą formą inwestowania własnych środków pieniężnych.

Na ich stronie internetowej znajdziemy także wiele informacji przydatnych nowym inwestorom. Znajdziemy je w rozbudowanym centrum pomocy. Ponadto możemy kontaktować się z ich biurem poprzez podany na stronie adres e-mail, a także na dane teleadresowe. Również korzystając ze zbudowanego na ich platformie formularza kontaktowego.

Opinie o Max Crowdfund
Czy interesują Cię inwestycje typu Peer to Peer? Masz troszkę oszczędności, które pragniesz zainwestować? Poszukujesz inwestycji z wysoką stopą zwrotu? Pragniesz powiększyć i zdywersyfikować pasywny dochód pochodzący z różnych źródeł i inwestycji? A może od dawna budujesz swoje doświadczenie, inwestując przy użyciu platformy firmy Max Crowdfund? Daj feedback, by poinformować innych, że ta inwestycja z pewnością przyniesie spodziewany zysk. A może ostrzeż ich przed inwestowaniem bez uprzedniego wczytania się w warunki. Pomóż im podjąć właściwą decyzję.