Reinvest24 Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Katarzyna i Wojciech
W naszej opinii ReInvest24 to naprawdę godna uwagi platforma crowdfundingu nieruchomości. Jest prosta w obsłudze, przejrzysta, a przede wszystkim pozwala na zyski, które zdecydowanie pozytywnie się...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  inwestycje

  W naszej opinii ReInvest24 to naprawdę godna uwagi platforma crowdfundingu nieruchomości. Jest prosta w obsłudze, przejrzysta, a przede wszystkim pozwala na zyski, które zdecydowanie pozytywnie się wyróżniają na tle konkurencji. Ulokowanie tam niewielkiej części kapitału i zdywersyfikowanie swojej inwestycji między różne projekty może być bardzo dobrym pomysłem.

  Jedynym minusem jest brak narzędzia do automatycznego inwestowania. Szczególnie, gdy chcemy ulokować kapitał w wielu projektach i robić to regularnie przez pewien czas. Automatyczne inwestycje zaoszczędziłyby nam czasu i pracy, a też przy braku wprawy ułatwiłyby korzystanie z platformy. Jest to jednak niewielka wada w porównaniu z zaletami.

  Należy też podkreślić, że ReInvest24 w serwisie Trustpilot ma ocenę aż 4.7 na 5 gwiazdek, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Najwyższą notę wystawiło aż 87% recenzujących użytkowników.


Inni również oglądali