Companisto

Wszystkie opinie

Companisto

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Esketit
Esketit
1 opinie

Dobrze jest się poważnie zastanowić, co zrobić z oszczędnościami całego życia. Gdzie je zainwestować, ...

Logo Wirex
Logo Bank Polski
Bank Polski
1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank
Alior Bank
1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Companisto

Ciągle zadajemy sobie pytanie: "Gdzie ulokować pieniądze, które latami oszczędzaliśmy". Nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Są natomiast dziesiątki możliwości, rozpoczynając choćby od lokat i kont oszczędnościowych, którymi zachęcają nas banki, ale i te pozabankowe, które również kuszą. Wśród tych wielu możliwych scenariuszy zawsze musimy wybrać między wysokością ryzyka a planowaną wysokością zwrotu takowej inwestycji. Ryzyko jest przecież wpisane w większość możliwości inwestycyjnych, na które natrafimy w sieci internetowej. Z drugiej strony pewny zysk na lokatach bankowych również zdaje się dość interesujący. Pozostają jedynie drobiazgi, takie jak choćby niskie oprocentowanie i niewielki zysk na lokatach i kontach oszczędnościowych. Tak niskie, że czasem nie jest nawet w stanie pokryć utraty wartości pieniądza związanej z szalejącą inflacją. Z tych powodów coraz chętniej zaglądamy na oferty pozabankowe, jak inwestycje w pożyczki konsumenckie czy w startupy, które również poszukują inwestorów, którzy pomogą tym małym, lecz innowacyjnym firmom w rozwinięciu skrzydeł, ale i dadzą zwrot, który w krótkim terminie może wyglądać nader obiecująco. Jednym z takich miejsc w internecie jest Companisto, platforma inwestycyjna stworzona z myślą o startupach i inwestorach ciekawych pomysłowości i wierzących w powodzenie jednego lub kilku startupów, w które samodzielnie inwestują pieniądze. Często niemałe pieniądze.

O Comapnisto
Companisto jest niemiecką firmą, która zajmuje się pośredniczeniem w inwestowaniu w startupy. Wśród jej twórców, znaleźli się ludzie obeznani w tej branży, przez lata obserwujący rynek innowacyjnych startupów, które z powodzeniem radziły sobie na szerokich wodach biznesu. Także ci, którzy nieszczęśnie mieli okazję widzieć, jak wielki i świetny plan stworzenia kolejnego innowacyjnych projektu runął w gruzach poprzez niedostateczne finansowanie.

Firma Companisto od dłuższego już czasu pośredniczy w kontaktach między małymi i wielkimi inwestorami i mikro przedsiębiorcami, którzy mają doskonały pomysł na produkt czy usługę. Lata doświadczenia na rynku pozwoliły jej znaleźć szereg świetnie zapowiadających się projektów i w dalszym czasie poszukiwać kolejnych, które miały szansę realizacji i mogły choćby w minimalnym stopniu zrobić różnicę w swojej branży.

Inwestycje, wyniki finansowe i obsługa klienta w firmie Companisto
Poza wysokim zaufaniem internautów firma może pochwalić się ponad 100 tysięcy zarejestrowanych i aktywnych inwestorów, którzy przez lata działania tej platformy inwestycyjnej zainwestowali ponad 125 milionów Euro, które pomogły wielu malutkim foremkom sfinansować swoje niebywałe pomysły. Wzrost zainwestowanego funduszy liczony jest już w ponad 40 procentach, co nie oznacza, że inwestując tutaj, nie ponosi się żadnego ryzyka inwestycyjnego. Świetna selekcja projektów pomaga jednak znacznie ograniczyć niebezpieczeństwo utraty swoich środków finansowych włożonych w jeden czy więcej projektów. Minimalna wysokości inwestycji na tej platformie równa jest 250 Euro.

Companisto udostępnia swoim inwestorom bezpłatną infolinię, gdzie działa tamtejsza obsługa klienta. Ponadto można z nią kontaktować się przy pomocy podanego na stronie adresu e-mail. Co więcej, inwestorzy mogą dzwonić do Companisto poprzez gorącą linię, w nagłych i wymagających szybkiego działania przypadkach.

Opinie o Companisto
Jeżeli jesteś inwestorem poszukującym miejsca do ulokowania swoich oszczędności, być może zainteresuje Cię oferta tego wykonawcy. Czy wciąż zastanawiasz się, czy takie inwestowanie jest bezpieczne? Czy stopa wzrostu inwestycji wydaje Ci się niemożliwa do osiągnięcia w tak krótkim czasie? Czy nie ufasz ponad setce tysięcy inwestorów z całego świata, którzy już podjęli tę decyzję o lokowaniu swoich funduszy w tamtejsze startupy? A może od lat tam inwestujesz? Daj innym znać, co myślisz. Pozostaw feedback, który zrobi różnicę. Opisz doświadczenie, które pomogło Ci uwierzyć, że to doskonały pomysł na lokowanie oszczędności całego życia, lub tylko małej jego części.