Amronet

Wszystkie opinie

Amronet

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Wirex
Logo Bank Polski
Bank Polski
1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank
Alior Bank
1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Logo BIK
BIK
1 opinie

Opinie o BIK Grupa BIK jest gÅ‚ównym źródÅ‚em informacji kredytowej i gospodarczej w Polsce. Gromad...

Amronet

Chcesz wymieniać walutę wygodnie i po najkorzystniejszym dla siebie kursie? Nie chcesz na tym stracić, a może wręcz przeciwnie, chcesz na tym zarobić? Jeśli szukasz kantoru, który nie jest zależny od banku, to warto zapoznać się z ofertą Amronet. Czym ten internetowy kantor różni się od innych dostępnych na rynku? Jakie kursy walut oferuje i od czego są zależne? Czy poniesiesz jakieś koszty za wymianę waluty? Czy usługa jest bezpieczna? Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat, jak działa kantor Amronet i co sądzą o nim inni użytkownicy, przeczytaj pozostawione na naszej stronie opinie klientów.

O Amronet
Amronet to kantor internetowy i serwis społecznościowy wymiany walut. Jest on częścią grupy Payholding International Sp. z o.o., która jest pionierem w systemie kantorowym oraz innowatorem technologii systemów giełdowych do obsługi wszelkiego rodzaju transakcji. Grupa ta działa już na rynku od 2013 roku. Jest to firma, która stworzyła 3 kantory do internetowej wymiany walut i aplikację w środowisku SAP, dzięki ktorej podczas wymiany walut nie trzeba wychodzić z systemu księgowego SAP Business One. Amronet jest ceniony i widać to w szczególności po tym, że zdobywa znane nagrody takie jak Dobra Marka i Laur Konsumenta. Firma oczywiście podlega pod Ustawę o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy i Finansowaniu Terroryzmu.

Usługi produkty Amronet
Amronet to platforma, na której można wymieniać waluty. Można to robić za pomocą kantoru online albo dokonywać transakcji z innymi osobami korzystającymi ze społeczności Amronet. Kantor obsługuje takie waluty jak PLN, EUR, USD, GBP, CHF oraz RUB. Usługa jest bezpieczna, ponieważ stosuje takie same zabezpieczenia, jakie są używane w bankowości internetowej. Ponadto firma oferuje użytkownikom wymianę po korzystnych kursach, śledząc bieżące oferty w trosce o ich portfele. Oprócz wymiany walut można także wykonywać bezpłatne przelewy za granicę.

Wymiana walut na Amronet
Wymiany można dokonywać wygodnie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Aby móc korzystać z usługi konieczna jest rejestracja, która jest szybka i bezpłatna. W celu dokonania wymiany należy przelać pieniądze, które chcemy wymienić do kantoru Amronet. Następnie wystarczy wybrać interesującą nas transakcje wymiany i przewalutowane środki już są do naszej dyspozycji. Można śmiało zrobić bezpłatny przelew na dowolne konto bankowe w Polsce lub za granicę. Nie ma żadnego limitu wymiany. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to fakt, że za wymianę jest pobierana automatycznie prowizja, która mieści się w przedziale 0,02 - 0,22%, a kurs zależy od ofert innych użytkowników kantoru. Nie jest on zależny od NBP, jak jest to w przypadku kantorów stacjonarnych. Ponadto wymieniając waluty systematycznie, można liczyć na rabaty, które obniżają wysokość prowizji.

Komentarze i opinie klientów o Amronet
Korzystasz z wymiany walut na platformie Amronet? Wiesz, jak to działa? Jeśli tak to przybliż nam trochę ten temat. Jakie masz doświadczenie z wymianą walut w tym kantorze? Czy kurs jest korzystniejszy niż w bankach i kantorach stacjonarnych? Jak szybko księgują się pieniądze? Czy wymiana walut jest prosta? Czy musisz posiadać konto walutowe, aby móc korzystać z platformy? Pozostawiony przez Ciebie feedback będzie z pewnością pomocny dla innych osób, które chcą wymieniać walutę, a szukają alternatywy do ofert bankowych. Pomóż im, wyrażając swoją opinię na temat platformy Amronet.