Tauron Opinie

: 10
10% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-04-24
Bez prądu
Awaria trwa i trwa, a my nie mamy żadnych informacji. Brak kawy i herbaty w Dniu Dziecka to prawd...Czytacz dalej
Kazimierz Zielińska

Najwięcej głosów recenzja

  2023-06-15
zakup prądu pakiet G-11
Ta firma to największy złodziej na rynku energii.1 kwh w pakiecie G11 na prywatnych odbiorców to ...Czytacz dalej
Tomasz

Opinie (10)

  (0)

 (0)

  (5)

  (4)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bez prądu

  Awaria trwa i trwa, a my nie mamy żadnych informacji. Brak kawy i herbaty w Dniu Dziecka to prawdziwy dramat! Dlaczego naprawa nie idzie szybciej? Gdzie pozostała profesjonalizm i odpowiedzialność?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Umowa kompleksowa

  Z zażenowaniem piszę te słowa, bo jestem starym człowiekiem a dałem się zmanipulować złotoustym kłamcom jak małe dziecko. Obiecywali mi szybki zwrot inwestycji w niskich rachunkach za prąd, a po kilku latach już same zyski. Za tę dziecięcą naiwność płacę teraz srogą cenę. Rok temu Otovo zainstalowało mi wątpliwą dekorację domu o mocy 8,25 kW za cenę 36 tys. zł. Instalacja jest dobrej jakości i do sieci dostarcza ponad dwukrotnie więcej energii, niż pobieram z sieci. W uczciwym kraju za tę dostarczoną nadwyżkę prawdopodobnie otrzymałbym choćby symboliczną zapłatę. Ba, byłbym szczęśliwy, gdybym na tej fuzji z Tauronem wyszedł choć na zero. Niech wezmą sobie dranie za darmo ten mój prąd, ale – na Boga – niech przynajmniej nie każą dopłacać. Niestety, nie przyszło mi żyć w uczciwym kraju i do dostarczonej za darmo do sieci energii muszę słono dopłacać. Moje rachunki za prąd wzrosły ponad dwukrotnie w stosunku do tych, jakie płaciłem przed montażem instalacji. Żeby mi jeszcze bardziej dopiec, nienażarty Tauron napisał, że byłyby jeszcze wyższe, gdyby nie „działania osłonowe”.
  Z rozgoryczeniem napisałem ten tekst, ale niech przynajmniej będzie przestrogą dla innych i uratuje ich przed okradaniem metodą "na fotowoltaikę".
  Oczywiste jest, że główną odpowiedzialność za takie złodziejstwo ponosi państwo, które tworzy antyludzkie prawo sprzyjające złodziejom.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Umowa zmieniana bez wiedzy i zgody

  To już drugi raz, że firma zmienia mi umowę bez powiadomienia mnie o tym. Mam ustaloną taryfę, a nagle dostaję fakturę za inny pakiet bez wcześniejszego poinformowania mnie o zmianie. Musiałem złożyć kolejną reklamację, co jest naprawdę irytujące.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup energii elektrycznej

  To doświadczenie było strasznie irytujące. Ci konsultanci wyglądają na kompletnie niekompetentnych, a ten system do obliczeń rachunków jest totalnie zawodny. Przez cały rok przepłacałem za prąd, a potem przez kolejne miesiące nie dostałem w ogóle żadnych rachunków. Obsługa klienta była kompletnie bezradna i nie potrafiła mi pomóc, twierdząc, że to jakaś tam techniczna awaria. To po prostu nie do przyjęcia, zwłaszcza w tak istotnej dziedzinie jak dostarczanie prądu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Usługi energetyczne

  Jestem bardzo niezadowolony z usług firmy. Częste przerwy w dostawie prądu i problemy z napięciem są naprawdę irytujące. Nikt nie potrafi poradzić sobie z tymi problemami, co jest całkowicie nie do zaakceptowania. Brak kompetencji i arogancja pracowników sprawiają, że nie widzę poprawy w usługach tej firmy. Tauron powinien działać lepiej, biorąc pod uwagę odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo energetyczne. Smutno to wszystko.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  przyłączenie prądu do domu

  Moje doświadczenia z Tauronem Dystrybucja w sprawie przyłączenia prądu do mojego domu były niezadowalające. Mimo zgłoszenia gotowości do instalowania w sierpniu tego roku, termin przyłączenia został przekroczony. Po próbie skontaktowania się z infolinią okazało się, że pracownicy nie mieli konkretnych informacji na temat postępu mojej sprawy. Pomimo moich nalotów co dwa tygodnie, nie udało się osiągnąć oczekiwanego efektu. Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenie było frustrujące i nieprofesjonalne.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupno prądu online

  Byłoby mi trudno uzyskać pomoc przez infolinię. Często rozmawiałem z różnymi konsultantami, ale niestety żaden z nich nie mógł udzielić mi klarownych odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, gdy pytałem o informacje dotyczące faktury elektronicznej, okazało się, że brakowało jasnego wyjaśnienia co się na niej znajduje. Co gorsza, konsultanci starali się przekonać mnie do droższych taryf, a potem zmiana okazała się kosztowna lub nieopłacalna. Bardzo brakowało mi możliwości porozmawiania z kimś, kto faktycznie znałby się na rzeczy i mógł odpowiedzieć na moje pytania w zrozumiały sposób.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup prąd w Tauronie

  Współpraca z tą firmą była bardzo kiepska. Miałem wiele problemów, dokumentacja pozostawiała wiele do życzenia, faktury były niespójne, a naprawienie błędów było trudne. Dodatkowo, pracownicy nie chcieli udzielić potrzebnych informacji. Zachowanie takie nie przystoi profesjonalnej firmie. Zdecydowanie odradzam współpracę z nimi!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup energii

  Moje doświadczenia z tą firmą są fatalne! Nadal nie dostałam zwrotu nadpłaty za prąd! Wypełniłam formularz online już kilka razy! Zawsze te długie kolejki w biurze! Może warto by było, żeby trochę popracowali nad zarządzaniem tą firmą!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup prądu pakiet G-11

  Ta firma to największy złodziej na rynku energii.1 kwh w pakiecie G11 na prywatnych odbiorców to z wszystkimi obowiązkowymi opłatami to 2,24 gr.Wrost do roku 2022 o 100procent.I to ma byc to ,głoszone przez rzad,zamrożenie cen energii w 2023roku.Głownie bazują na sprzedaży strym najbiedniejszym ludziom,którzysą mało operatywni i godzą się z tym.A przeciesz na rynku jest kilku dostawców,oferujacyn dużo niższe opłaty.Sam to przeszedłem ,więc wim co piszę.Brońmy sie ,bo za nas nikt tego nie zrobi


Inni również oglądali