NiezależnaOpinia

  Opinie Tauron

  Szukasz solidnego dostawcy energii elektrycznej i ciepła do swojego mieszkania? Zwróć uwagę na grupę TAURON. To kluczowy podmiot w branży energetycznej i ważne ogniwo w systemie bezpieczeństwa energetycznego Polski. Podstawową działalnością firmy jest wydobycie węgla, wytwarzanie, sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej oraz ciepła. TAURON czuwa nad bezpieczeństwem całego łańcucha energetycznego od wydobycia węgla w kopalni po dostarczenie energii za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej do klientów. Grupa TAURON działa w podstawowych obszarach rynku energetycznego, dzięki czemu zachowuje kontrolę nad procesem wytwarzania oraz dostarczania energii. TAURON chce zmieniać świat na lepsze, dlatego pomaga najbardziej potrzebującym. Firma działa na rzecz rozwoju edukacji, kultury, sztuki, a także ochrony zdrowia i środowiska, rozwoju gospodarki.

  Misja i wizja TAURON

  Misją Grupy TAURON jest z pasją i zaangażowaniem dostarczać nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. TAURON stara się być firmą, najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiadającej na potrzeby klientów. Firma angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, na przykład działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń, w tym sportowych i kulturalnych. Współpracuje, między innymi, z Polskim Komitetem Olimpijskim, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

  Oferta TAURON

  Firma jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce. Dysponuje kapitałem własnym w wysokości 16 miliardów złotych oraz zatrudnia około 25 tysięcy pracowników. TAURON jest największym dystrybutorem energii elektrycznej na terenie Polski. Firma dostarcza do 5,5 milionów Klientów końcowych ponad 49,7 TWh energii elektrycznej rocznie. TAURON jest drugim co do wielkości producentem i sprzedawcą w Polsce energii elektrycznej oraz największym dostawcą ciepła. Holding kontroluje 30% polskich zasobów energetycznego węgla kamiennego. W TAURON działa specjalistyczne Laboratorium, które zajmuje się sprawdzeniem inteligentnych liczników w zakresie technicznym i funkcjonalnym. Także firma zajmuje się wdrażaniem rozwiązań komunikacji sieci domowej oraz sprawdzaniem i rozwojem użyteczności nowych technologii transmisji danych pomiarowych. Prace wykonywane w laboratorium pozwalają zdobywanie przez pracowników spółki niezbędnych kompetencji do realizacji projektów związanych z obszarem smart meteringu, smart home czy internetu rzeczy.

  TAURON: „Nasza energia – Twoje bezpieczeństwo”

  Osią wszystkich działań w zakresie społecznej odpowiedzialności TAURON stało się bezpieczeństwo uważane nie tylko pod kątem zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej do klientów, ale również w kontekście dbałości o otoczenie, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla 25 tys. pracowników Grupy, ochrony danych 5 mln klientów, czy też postawienia na nowoczesne technologie wytwórcze, które odznaczają się najwyższymi standardami sprawnościowymi i środowiskowymi. TAURON to duża firma z tradycjami, wież możesz czuć się bezpiecznie. W razie potrzeby możesz zadzwonić lub załatwić sprawę w Punkcie Obsługi Klienta Grupy TAURON. Operatorzy Systemu Dystrybucyjnego firmy TAURON dokładają wszelkich starań, żeby prąd zawsze był w Twoim domu. Czasami może wystąpić przerwa w dostawie prądu, wtedy możesz sprawdzić jej przyczynę na obszarze TAURON Dystrybucja. Jeśli masz brak prądu tylko w Twoim domu lub mieszkaniu – sprawdź bezpieczniki. Jeśli masz brak prądu na klatce schodowej i w całym budynku, trzeba skontaktować się z administratorem lub właścicielem budynku. Jeśli masz brak prądu na całej ulicy lub w okolicy to najprawdopodobniej planowane wyłączenie, lub awaria. W razie zagrożenia lub poważnej awarii dzwoń na 991, lub zgłoś awarię przez internet.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Grupy TAURON? Podziel się swoją opinią na ten temat! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci firmy TAURON otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi.

  Tauron
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tauron

  Twoja opinia