Moje PV

Wszystkie opinie

Moje PV

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Acea

Acea

0 opinie

Życie w nowoczesnym społeczeństwie oraz aglomeracji miejskiej niesie za sobą zarówno wiele udogodnień jak i niekorz...

Logo Green Network Energy

Green Network Energy

0 opinie

Wszyscy korzystamy z dostępu do takich mediów jak woda, gaz czy energia elektryczna. żyjąc w dwudziestym pierwszym wieku mamy...

Moje PV

Prężnie rozwijający się świat oferuje nam dzisiaj wiele możliwości, aby ułatwić i zwiększyć wydajność życia codziennego. Zaczynając od robotów które potrafią same odkurzyć dom czy inteligentnych urządzeń za pomocą których możemy np. puszczać ulubioną muzykę, konfigurować intensywność światła lub kontrolować inne urządzenia domowe a kończąc na autonomicznych samochodach. Wspomniane urządzenia mają za zadanie nie tylko ułatwić i urozmaicić nasze życie, lecz także zmniejszyć zużycie zasobów planety czy emisję dwutlenku węgla. W dzisiejszym opisie chciałbym poruszyć kwestię energii odnawialnych, a ściślej mówiąc kwestię pozyskiwania energii ze słońca. W myśl zasady "coś z niczego" firma MojePV organizuje produkcję i montaż paneli słonecznych umożliwiając nam w ramach niskobudżetowej inwestycji, pozyskiwać darmową energię elektryczną ze słońca na potrzebny naszego gospodarstwa domowego. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Krótki opis działań firmy Moje PV.
Firma MojePV może pochwalić się dwunastoletnią działalnością na rynku paneli fotowoltaicznych znanych nam jako panele słoneczne. Do dyspozycji firmy i jej klientów jest 40 profesjonalnych ekip montażowych złożonych z doświadczonych pracowników, którzy służą swoją wiedzą i umiejętnościami podczas montowania urządzeń produkowanych przez firmę. MojePV jest dumne z 1500 mikroinstalacji zamontowanych przez Siebie. Oferują Oni usługę projektowania, montażu, obsługi formalnej i technicznej swoich instalacji fotowoltaicznych. Działalność firmy obejmuje instalację 300 systemów pozyskujących darmową energię elektryczną na terenie Polski, w czasie zaledwie jednego miesiąca. MojePV jest w stanie pomóc nam otrzymać dofinansowanie na instalację wyżej wymienionych paneli. Jest to niezwykle istotne ponieważ, część kosztów inwestycji może pokryć instytucja która świadczy pomoc w zakresie zakupu urządzeń i realizacji inwestycji. Na stronie internetowej firmy został zaimplementowany kalkulator inwestycyjny, po wpisaniu kilku danych dotyczących naszych warunków i potrzeb, takich jak typ inwestycji(czy będziemy instalować panele na potrzeby własnego gospodarstwa domowego bądź firmy), miesięczny rachunek za energię elektryczną, rodzaj powierzchni  na której zamierzamy zainstalować panel i dane kontaktowe. Po wypełnieniu danych w prostym kalkulatorze, otrzymamy natychmiastową odpowiedź z rekomendowanym dla nas typem instalacji.

Produkty i usługi firmy Moje PV.
Głównym produktem firmy są panele fotowoltaiczne, firma oferuje również usługę montażu, obsługi formalnej i technicznej montowanych przez Siebie paneli. Przy pomocy kalkulatora widniejącego na stronie internetowej firmy, jesteśmy w stanie dostarczyć dane które zostaną wstępnie zweryfikowane. Następnie, po dogłębnej analizie, firma weryfikuje parametry i prowadzi wstępne konsultację z klientem. Kolejnym krokiem jest proces projektowania paneli fotowoltaicznych tak, aby spełniały wymagania danego gospodarstwa domowego bądź firmy, jednocześnie zachowując zasady ergonomii i maksymalizując ilość zgromadzonej energii elektrycznej. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na energię elektryczną danego obiektu, możliwości rozmieszczenia modułów fotowoltaicznych, rodzaj modeli użytych do realizacji projektu i łączną wartość instalacji.

Usługa instalacji paneli fotowoltaicznych firmy Moje PV.
Po wstępnym zatwierdzeniu projektu przygotowanego przez specjalistów od spraw technicznych i projektowania firmy MojePV, załoga przystępuje do kompletowania komponentów instalacji. Gdy wszystkie komponenty przejdą kontrolę jakości, następnym krokiem jest instalacja systemu paneli, podczas której klient ma przywilej do wybrania wygodnego dla niego terminu montażu i wykonania instalacji.

Formalności i wsparcie firmy Moje PV.
Po skończonej pracy nad projektem, możemy zachować spokój -  firma MojePV nie omieszka przyjść z pomocą zarówno w załatwianiu formalności jak i opieki nad stworzonym przez Siebie systemem. W skład tych usług wchodzi zgłoszenie mikroinstalacji do elektrowni OSD, która zobowiązana jest do wymiany licznika klienta w ciągu 30 dni na dwu-kierunkowi i podłączyć instalację do sieci. Jako opiekę nad instalacją, firma postrzega działania z zakresu przeglądów technicznych, badania parametrów instalacji, mycie paneli czy ubezpieczenie instalacji.