NiezależnaOpinia

  Opinie Enerad.pl

  Nieuchronnie zbliża się zima, okres w którym rachunki każdego Polaka wzrastają o kilkadziesiąt procent. Dom potrzeba ogrzać, promienie słoneczne są dla nas dostępne kilka godzin krócej niż latem, a to wiąże się z dodatkowymi złotówkami wydanymi na potrzeby oświetlenia. Mało kto narzeka na nadmiar gotówki, a dobrym sposobem na oszczędzenie paru złotych jest zweryfikowanie tego, na co wydawane są przez nas pieniądze. Opłaty za gaz i prąd uiszczamy regularnie czy to raz w miesiącu, czy raz na kwartał, a więc znajdując sposób by je obniżyć, możemy regularnie odkładać zaoszczędzoną sumę. Warto byłoby zapoznać się z ofertą konkurencyjnego dostawcy energii, tylko po co marnować czas na przeglądanie katalogów każdej z firm oferujących usługi w tym zakresie. Można wykazać się sprytem i skorzystać z ciekawego narzędzia jakim jest porównywarka cen energii.

  Enerad radzi jak płacić mniej !

  Enerad to pierwsza na polskim rynku niezależna porównywarka cen energii, która pozwala na szybkie, precyzyjne i co najważniejsze bezpłatnie! Enerad jest oparty na bogatych doświadczeniach twórców, które wzięło się z kilku lat pracy w branży energetyczne oraz informatycznej. Portal ten umożliwia Ci sprawdzenie ofert sprzedaży prądu dla domu, a także firmy. Ponadto można tam znaleźć informacje o tym jak przebiega proces zmiany dostawcy prądu od początku i końca, a także znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania związane ze zmianą dostawcy energii. Z Eneradem dowiesz się jak być energooszczędnym i jak w prosty sposób możesz obniżyć swoje rachunki za prąd.

  Jak to działa?

  Będąc świadomym konsumentem możesz szybko dowiedzieć się jak płacić za prąd mniej. Wystarczy przejść przez prosty formularz, który zbierze od Ciebie niezbędne informacje do tego, by wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Najpierw musisz wybrać czy interesuje Cię oferta dla domu czy firmy, a także wskazać Twoją lokalizację i wybrać obecnego dystrybutora i sprzedawcę energii elektrycznej. Następnie określasz swoją taryfę i stawkę za energię czynną - informacje o tym, powinieneś znaleźć na swojej umowie z obecnym sprzedawcą energii elektrycznej. Ostatnim krokiem jest Twoje zużycie energii, a także zużycie energii w tzw. szczycie, czyli okresie kiedy pobór prądu jest największy. Na podstawie wprowadzonych danych aplikacja powinna obliczyć Twój obecny rachunek za prąd. Co teraz? Wystarczy kliknąć przycisk „Porównaj ceny prądu” i gotowe. Przed Tobą ukaże ekran wyników porównania ofert. Oferty uszeregowane są od najkorzystniejszej dla Ciebie. Każda z nich będzie ozdobiona zielonym kółeczkiem, w którym zobaczysz ile procent możesz zaoszczędzić w stosunku do Twojej obecnej oferty.

  Co dalej ?

  Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą, jednym przyciskiem myszki możesz poznać szczegóły oferty, a tym samym wszystkie koszty, z którymi musisz liczyć się wybierając nowego sprzedawcę prądu. Dodatkowo dowiesz się na jaki czas jest podpisywana nowa umowa i ile trwa okres rozliczeniowy. Wszystko opisane w jasny i przejrzysty sposób.

  Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać to najprostsza droga. W miesiącu może to być tylko 10 złotych, ale po roku już 120 złotych, a po 5 latach aż 6 stówek. Przekonaj się sam i podziel się swoją opinią na temat Enerad.

  Enerad.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Enerad.pl

  Twoja opinia